Barışarock buluşması

Benim iş yaşa bastı..
Ya direk festivale gelicem, ya babaannemin Kocaeli'ye gelişini bekleyeceğim. Kim beni misafir eder ki?

Adra : Umarım görüşürüz.
DarkLord: Can, Ben sana haber veririm durumum hakkında.

la olum darklord sen bana haftaya haftasonundan bahsettin heralde şimcik okuduğum msjlardan anladığım kadarıylan...aslında kem.. küm... sanırım bende barışarock da olcam... :oops: :D :p

yüksek ihtimalle bende orada olacağım çadır arayışı içindeyim bi tane buldum ancak kızılay cadırı direği cok uzun ve ağır :) daha münasip bişeyler arıyorum tek geleceğim içim cadırda boş yer olması yüksek bi ihtimal cadır bulamayan arkadaşlarla kalabiliriz. fermuarımız herkeze açık çadırınki yani.

aYNaLI-SuCuK demiş ki:
yüksek ihtimalle bende orada olacağım çadır arayışı içindeyim bi tane buldum ancak kızılay cadırı direği cok uzun ve ağır :) daha münasip bişeyler arıyorum tek geleceğim içim cadırda boş yer olması yüksek bi ihtimal cadır bulamayan arkadaşlarla kalabiliriz. fermuarımız herkeze açık çadırınki yani.

Bana çadırda yer ayır şimdiden diyeyim :p

lavinia19 demiş ki:
la olum darklord sen bana haftaya haftasonundan bahsettin heralde şimcik okuduğum msjlardan anladığım kadarıylan...aslında kem.. küm... sanırım bende barışarock da olcam... :oops: :D :p

Tamam lavinyak hanım bende düğünden çıkıp direk festival alanına geleceğim ister izmitte paslaşırız beraber gideriz ister orada görüşürüz, haberleşelim bu konuda

Setheist demiş ki:
aynalı abim, canım abim..
bana da bi yer ayırırsan benimde gelişimi sağlamış olursun be canım abicim. :)

Herkesler orada olacak. ne güzel.

Ya gel haluk, deli etme adamı ben alışık adamım dağlarda yatmaya sende şimdiden alış sana nasıl yatılacağını öğretirim yerlerde kıçına dikenler bata bata :p

2.sayfa da alt alta elif elif elif ismim geçmiş:) ben biraz uzak kaldım! ege evet gelmek farz oldu hepimize çok eğlenicez.. berat telefonum sürekli açık:) fatihcim canım dostum topla max tayfasını gel:D kerimi soulfly günü deşmedim hiç deşmem:D sizinle vakit geçirmek çok güseldi.. çıkan resimleri görmediniz tabi sabahlarken hepimiz zoom:D unutmazsam getiririm fotoları:D can:sen de bnm için önemli dostsun eğer gelirsen görüşeceğiz.. yeşer sana lafım yok:D gördüğümde yarım saat sarılı kalabilirim sana..hatunum canım benim:)
aynalı sensiz ne konser olur ne festival:D

hepiniz canımsınız:)festivalde görüşmek üzere

BARIŞ'A ROCK!

aYNaLI-SuCuK demiş ki:
olm bende işten cıkıp gelcem sabırım darklord la aynı saatlerde alana giriş yapıcaz:)

Hehe gecenin 1 i falan ikitane eleman festival alanının kapısında biri düğünden çıkmış cicili elbisleri ile diğeri işten gelmiş elinde cadır abi biz festivale geldikte :LOL: adam diyecek hey allahım çattık bunlara

hımm bende mi gelsem acep beratomanya nın 80 kere tuvalete gidişini görüp kahkaha atmak iyi gelebilir :D :D

programa baktım da pazar gelsem daha iyi gözüküyo sanki bakalım

Davetiyelerinizi festivalden 1 hafta önce, Birgün, Cumhuriyet, Evrensel gazetelerinden, Leman, Roll, Expres, Yüxexes dergilerinden de temin edebileceksiniz...

Not: Barışarock tamamen ucretsiz bir festivaldir. Ancak festival'e giriş yapabilmeniz için davetiyenizin olması gerekir.

http://www.barisarock.org/davetiye.php

birisi yok geçen senede öleydi biz davetiyesiz girdik sorun olmuo desin :(

Vedat, gel bekleriz abi.. sizin için bi rekor denemesi yapıcam tekrar :), fest e gelecek arkadaşlara sesleneyim buradan. çadırları yanyana kuralım derim. ne kadar kalabalık okadar iyidir eğlenceli olur. geleck olan arkadaşlarla telefon alış verişi yaparsakta faydalı olabilir.

Geri