Antalya'da gitar ve anfi tamir, bakım, ayar

Selam arkadaşlar,

Sizlere buradan gitar ve anfilerle ilgili her türlü soru problemlerinize elimden geldiğince 30 yıllık deneyimimin doğrultusunda destek olmaya çalışacağım.

Ayrıca benim Meltem mahallesinde 'Gitar Müzikevi' adında bir müzik dükkanım var. Alt katında bir prova stüdyosu olan bu dükkanda gitar, aksesuarları ve sarf malzemesi (gitar teli gibi) satışının yanısıra başta gitar olmak üzere her türlü enstruman tamiri, ayarı, bakımını ve ayrıca her türlü gitar anfisi tamiri, pedal, vs. de yapmaktayım.

Yaptığım işlerden bazıları:
*entonasyon bozukluğu (koma)
*sap atıklığı
*sap ve eşik ayarları
*kırık ve çatlakların orjinale uygun tamirleri
*perde değişimi
*manyetik ile ilgili tamir ve modifikasyonlar
*out of phase
*floyd rose ayarı
*costum klavye
*transistörlü ve lambalı anfi tamiri
*gitar boyası sıfırlama ve yenileme

Dükkanımda ayrıca bir çok müzik ve eğitim ile ilgili kitap, CD ve döküman bulunmaktadır. Birçok altyapı midi dosyaları arşivi ve bir çok gitar eğitim cd leri bulunmaktadır. Prova stüdyosu saati 15 YTL'dir.

Ayrıca kendim her türlü gitar (pop, blues, rock, klasik) solo ritm ders ve teknikleri eğitimini de vermekteyim.

telefonlarım.
238 34 38
0505 407 92 72

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Entonasyon bozukluğunun bir kaç nedeni olabilir. genelde alt eşik ayarıyla ilgilidir. Sadece bu ayar 10 YTL. dir. Eğer ilgisi var ise tras ayarı (sapın eğimiyle ilgili ayar) 10 ytl.dir

Manyetik değişimi eğer aynı tip manyetik ise 15 ytl.(üç adedi) farklı tip manyetik takılacak ise (single coil manyetiği yerine humbucker gibi) işin zorluğuna göre değişebilir.

abi uğriim ben sana walla burdur/bucaktayım ben...
hatta bilimum teknik kurslarına da gelebilirim mesela 2 kişi ne kadar olur ayda kaç saat olur?bunun yanında tremolo köprülü bi gitara floyd rose takabilirmisin?ne kadara takarsın?bi de custom klavyeyi açarmısın biraz?bende rg170dx war mesela... daha ince sap yapabiliyormusun?ya da sedef?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Floyd rose takılabilir, costum klaveye, malmsteen'in kullandığı klavye gibi. sedef yapılabilir.

Tüm bunları tanıştığımızda konuşuruz.
Şimdi burayı işgal etmiyelim

Selam arkadaşlar,

Sizlere buradan gitar ve anfilerle ilgili her türlü soru problemlerinize elimden geldiğince 30 yıllık deneyimimin doğrultusunda destek olmaya çalışacağım.

Ayrıca benim Meltem mahallesinde 'Gitar Müzikevi' adında bir müzik dükkanım var. Alt katında bir prova stüdyosu olan bu dükkanda gitar, aksesuarları ve sarf malzemesi (gitar teli gibi) satışının yanısıra başta gitar olmak üzere her türlü enstruman tamiri, ayarı, bakımını ve ayrıca her türlü gitar anfisi tamiri, pedal, vs. de yapmaktayım.

Yaptığım işlerden bazıları:
*entonasyon bozukluğu (koma)
*sap atıklığı
*sap ve eşik ayarları
*kırık ve çatlakların orjinale uygun tamirleri
*perde değişimi
*manyetik ile ilgili tamir ve modifikasyonlar
*out of phase
*floyd rose ayarı
*costum klavye
*transistörlü ve lambalı anfi tamiri
*gitar boyası sıfırlama ve yenileme

Dükkanımda ayrıca bir çok müzik ve eğitim ile ilgili kitap, CD ve döküman bulunmaktadır. Birçok altyapı midi dosyaları arşivi ve bir çok gitar eğitim cd leri bulunmaktadır. Prova stüdyosu saati 15 YTL'dir.

Ayrıca kendim her türlü gitar (pop, blues, rock, klasik) solo ritm ders ve teknikleri eğitimini de vermekteyim.

telefonlarım.
238 34 38
0505 407 92 72
selamlar.. elimde 50 watlık vox amfi var. fakat fx loop send/return kısmı malesef bulunmuyor. acaba ne kadara patlar bana bu işlem. ? Antalya dayım.

Geri