Cubase 6'daki Variaudio Özelliğini Cubase 5'te Çalıştırmak

'Müzik Teknolojileri & Kayıt Forumu' forumunda kornliar tarafından 22 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar, benim sormak istediğim şu; Cubase 6 ile gelen Variaudio özelliğini Cubase 5 ile kullanabilir miyiz? Malum cracklı yazılım kullandığımdan dolayı ( sanırım Cubase 6'nın crak'i daha çıkmadı. ) Yada varsa Cubase 6 crack'ine ulaşabilir miyim ?

2. Unique

Unique

6
    2
    5
    Dostum Cubase 5.1 in crack i lazım bana.Sen nasıl çözdüysen olayı anlatabilirmisin acaba?;

3. Google'dan taradığında sayısısz crack paylaşımı bulabilirsin fakat sende olan sorun update sorunu olabilir, Sırasıyla Steinberg.Cubase.v5.1.1. ve Steinberg.Cubase.v5.1.2. ( googledan tarattığında bulabilirsin ) kurduğunda sorununu halledebileceğini düşünüyorum

4. Merhaba hocam, benim netten indirdiğim cubase 5' te vari audio özelliği de var, kullanılabilir durumda. Belki sen de bu yolla çözebilirsin.

5. Sorunsuz stabil çalışan "TEAM AiR" versiyonudur, 5.1.1 sürümüdür, nette bunu 5.2 update' i var ama olmuyor.Sorunuza gelince, variaudio özelliği zaten Cubase 5 tede var ( aralarında fark var tabi) .Ama daha ince iş istiyorum dersen, ayrıca kurabileceğin "Celemony melodyne" programı var bu işte uzman olan, ister standalone ister cubase içinde kullanabilirsin.Kolay gelsin...

Bu Sayfayı Paylaş