izmit buluşması

'Forum Meydanı' forumunda wacken tarafından 3 Eylül 2005 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. bir izmit buluşması gerçekleştirsek katılım ne olur acaba ? gelebilecek olan arkadaşlar yazarsa katılacak kişi sayısı hakkında fikir edinebiliriz...

2. İzmitli değilim fakat bir ara pek sık gidip gelirdim. Eğer katılım iyi olursa gelmek isterim...

3. samsunda okuyorum ama izmitliyim. olursa gelirim.. sen izmitlimisin wacken? acısuda olur kesin:p

4. İzmit'te potansiyel olması lazım ya..:(

5. ehueee yok yaf burda potansiyel falan.... bizde izmitli arkadaşlarla istanbul buluşmalarına katılıyoruz...
    gerçi geçen sene yapmıştık 7 kişilik nane limon topantısı ...neyseee :D
    acısuymuş pehhh :D

6. merhaba olmazmı
    mesala basınızın belası barishan(c) var
    lakin sitenin bu bölümünden haberim yok
    mazur görünkü onlarca site MSN emailler
    derken gözden kacıyor elbet
    yanlız toplantının biramacı olmalı
    değilmi
    barishan(c9

7. evet izmitliyim o zaman herkes kendisine uygun zamanı yazssın yakın zamanda gerçekleşssin bir organizasyon

8. ben kurban bayramından itibaren 20 şubata kadar izmitteyim. yaklaşık 1 buçuk ay oluyo. o araya denk getirin gelirim.

9. peki o tarih aralığı benim için de uygun kesin tarihi o zaman ortaklaşa belirlemeye çalışırız

10. gelin taximde yapın şu buluşmayı

11. yaw heveslerini kırmasanıza, buluşsunlar bakalım önce sonra taksime de gelirler.
    arkadaşlar eylemlerinizi ilgiyle takip ediyoruz izmit tayfası olarak :D

12. yine

yine

46
    0
    300
    kurban bayramı süresince ismitteyim böle bi olay olursa toplayabildiğim kadar kişi :p toplayıp gelirim-geliriz..

13. katılım olacağını duymak izmit adına sevindirici. umarım planlandığı gibi olur herşey.

14. öyle diyorsun da yapmadık mı iki kişilik izmit buluşması..... :D

15. iyi de arkadaşım herkes senin kadar azimli bakalım..
    baksana tık yok izmit ahalisinden.bire beş veriyorum bunlar bulaşamaz :D

16. gelirim diyenler (zamanın uyması şartıyla) elleri görelim..

17. Evet ben gelirim zaman uyarsa. İzmitli 1-2 arkadaşımıda getiririm. Beni 2 kişi sayın yani :D:)

18. izmitte bulusma olursa ii olur lan sıkıldım istanbula ankaraya qidip bulusmaktan .... burası için demiorum !!!

19. tam olarak günü ve yeri ayarlayın bende gelirim zaman benim için önemli deil

20. yer ve zaman kesin geleceğim diyenlerin ortak kararı ile alınsın taraftarıyım. katılım olacak gibi görünüyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş