cold ve boy hits car grupları

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda alt_mus_freedom_peace tarafından 27 Kasım 2003 tarihinde açılan konu

 1. arkadaşlar son zamanlarda beni delirtecek kadar araştırıp da bulamadığım şeyler var..cold ve boy hits car diye iki grup..soruyorum millete bir bilen çıkmadı..cold un just god wicked boy hits carın da i'm a cloud u dinledim..başka da bulamadım..bilenler veya bulanlar bana ulaşsınlar lütfen..yardım ediiiin..
   
 2. cold o kadar iyi bir grup değil."13ways to bleed on stage" en son çıkardıkları album sanırım. "bleed" ve "no one" güzel parçalar
   
 3. ooooo ben biliyorum ama pek sevmiyorum daha çok hot gurubu ile girl hits bicycle guruplarını seviyorum
   
 4. vay be çok uğraştın mı bunları bulmak için..
   
 5. bende ikisini de duydum ama fazla bişey bilmiyorum ama yinede yazayım dedim ben cold ile ilgili biraz daha fazla şey biliyorum şarkılarını da kazaa dan bulursun belki :wink:
  gitar -Kelley Hayes
  vokal/gitar - Scooter Ward
  bas - Jeremy Marshall
  davul - Sam McCandless
  gitar - Terry Balsamo
   
 6. şimdilik aklıma başka bişey gelmiyor sormak istediğin başka birşey varsa sorarsın biliyorsam cevaplarım
   
 7. zaten 3 albümleri var bende sırasını bilmiyorum ama albümleri:13 ways to bleed on stage , cold ve year of the spider
   
 8. tamam çok saol da..boy hits car bilen yok muuu?
   
 9. ingilizcen iyi midir :?:
   
 10. ben de boy hits car'ın albümü de var tr'den aldım ama bulması zannedersem çok zor. içinden sticker'ı bilem çıktı :p albümdeki bütün parçalar o kadar iyi değil ama i'm a cloud dışında da adı As I Watch the Sun Go Down gibi bir şey olan da dahil olmak üzre bir kaç iyi parça daha var. başka sorusu olan var mı? :)
   
 11. bu soru bana mıydı?banaysa niye sordun??
  neyse ben her ihtimale karşı cevap vereyim..ingilizcem iyi sayılır..bir sene lşse hazırlık okudum..hala da ingilizce görüyoruz ders olarak??
   
 12. boy hits car alternatif bir gruptur.. alternatif tarzları dışında müziklerine hint ögelerini de katarlar.. genelde öngrup olarak sahne aldıklarını biliyorum birde..
   
 13. sordum çünkü istediğin bütün gruplar www.sing365.com diye bi sitede var ama hepsi ingilizce istersen onlar hakkında bilgi var istersende fotoları şarkı sözleri falan da var
   
 14. hıı anladım saol bir bakarım..ne kadar anlarsak işte :)
   
 15. boy hits car ın bir şarkısını dinledim.I'm a cloud du.o şarkıyı sevdim baya...genelde dinlerim..ama albüm filan yok..MP3 ten dinliyorum..
   
 16. boy hits car ın going to india, a letter from prison gibi şarkıları da iyi..türkiye de pek bilinmiyor ama bence iyi müzik yapıyorlar..kullandıkları enstrümanlarla çok iyi bütünlük kuruyorlar.ezgiler filan hoş bence..
   
 17. boy hits car'ın i'm a cloud diye bir şarkısını dinlemiş/izlemiştim, bu türden pek haz etmem ama, (nu metal hardcore gibiydi yanlış hatırlamıyorsam) bu türde saygı duyduğum 2 gruptan biridir (diğeri mudvayne)
   
 18. kazaadan bi kaç şarkı daha indir bence i'm a cloud dan daha iyileri var..ha bir de nu metal benim de çok tarzım değil ama bu nu metal kadar .......değil bence...ezgiler çok daha hoş.. mesela going to india yı dinlemeni öneririm...
   
 19. cold grubu iç amerika piyasasında iyi sayılabilecek bir grub bende tüm albümleri var.Kendi hallerinde bir grub biraz nekadar marjinal triplerde olsalarda. Year of spider albümleriyle baya bir başarı yakaldılar sanırım amerikada. 13 ways to bleed on stage albümündeki bleed şarkısını size tavsiye edebilirim zaten şarkını aaron lewis le feat. versionuda var...
   
 20. soulseek te gayet bulabilirsin boy hits car şarkılarını.
   

Bu Sayfayı Paylaş