GaReZ (Alternatif-Hard Rock) - Ankara

Arkadaşlar kayıtlarımızda yer alan parçalar;

Ali Yazar Veli Bozar: Barış Manço
Malabadi Köprüsü: Selçuk ALAGÖZ

Anabell Lee - Söz- Müzik: Murat HARMAN (vokal)
Hüzzam - Müzik: Serkan ATAKAN (gitar) / Söz : Murat HARMAN
Umut - Söz-Müzik: Melih BOZKURT (gitar)

Bilgilerinize...
Müzikle Kalın...

GaReZ vokal MURAT...

meraba arkadaşlar..cover çok güzel olmuş ama favorim anabel lee yani..parçalarda yeni bassçınızın performansı da cidden çok etkileyici..sizi tebrik ediyorum..konserlerde görüşmek üzere :)

saol leona teşekkürler yorumların için.ayrıca hakancım sanada teşekkürler.bütün yorumda bulunanlara teşekkürler.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

arkadaşlar linkler gene bi önceki sayfada kaldı bir daha veriyorum.ulaşmak isteyenler kolayca bulsunlar diye.:D

arkadaşlar grubumuzun kayıtlarına bu linklerde ulaşabilirsiniz.kayıtlar hucüm kayıt onun için ufak tefek hatalarımız için şimdiden affola.:D
http://rapidshare.de/files/14868101/malabadi_koepruesue.wma.html
http://rapidshare.de/files/14869266/Ali_yazar_veli_bozar.wma.htm
http://rapidshare.de/files/14870217/anabel_lee.wma.html
http://rapidshare.de/files/14871420/huezzam.wma.html
http://rapidshare.de/files/14872003/umut.wma.html

arkadaşlar rapid kullanmayı bilmeyenler için biraz anlatayım.şimdi linklerden birine tıklayın.sonra açılan sayfadan free ye tıklayın.yeni gelen sayfada altlarda bi yerde geriye doğru sayan bi sayaç vardır.o 0 olduğunda bi kutu içinde bir kaç harf açılacak.o harfleri yandaki kutuya yazın ve indirin.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

DEDE AT GAREZ

GAREZ konserlerının elı kulagında az kaldı.çok iii geliyoruz bunun içinde bıraz sabredıyoruz sızde edın ...parcaları dınleyen arkadaşların ellerı kulakları dert görmesın dınlemeyen arkadaşlarda nasıl olsa yakında duyarlar 8) :idea: :arrow: 8O ...demek yeterlı.Sahnemızınde guzel olacagına ınanıoruz...yaptıgımız parcalarla kendı tarzımızı bellı ettgımızıde umuyorum.kısa zamn olmasına ragmen ben keyıf alıorum GAREZ elemanları ıle calmaktan sızde dınlemekten alıcaksınız emınım ...bekleyın (yazdıklarımıda bı butunluk yok ama aklıma gelenı yazdım :) :idea: :( 8)

valla arkadaşlar tüm yorumlarınız için çok saolun herkese sonsuz teşekkür bu arada hakancım sanada çook teşekkür garagede olmaya çalışcam çünkü o performans kaçmaz :twisted: ( işallah dielim) tüm bu iş için emek harcayanlara başarılar :twisted:

Saolasın leona. Anabel lee' yi beyendiin içinde ayrıca teşekkürler. :LOL:
DEDE saolsun süperdi bu parçada. Hep süper zaten.
DEDE cim seninle olmak çok güzel. Dediğin gibi kısa zaman ama iyi uyum diye düşünüyorum
ve dilerim dahada güzel günler yaşarız hep birlikte... :metalhead

GaReZ vokal MURAT

dedem gerçekten iyi bass çalıyor. sanırım anabel lee'ydi, orda iyi coşmuş. Küçük bir tavsiye versem ayıp olmaz di mi :) şarkılar iyi ama bu şarkılarda bangır bangır drive kullanmak yerine biraz daha cleane yakın tonlarla daha melodik şarkılar yapsanız güzel olmaz mı? hep kafa mı sallayalım sizi dinlerken :) şarkı sözleri melodik olmak için müsait. başarılarınızın devamını dilerim.

saol amca.yorumların için.önerilerini dikkate alacağız.gitar tonları kayıtlarda problemliydi birazda ondan oldu böyle bi bangır bangırlık.ayrıca dede konusunda haklısın dede gerçekten iyi bir basçı.kib.kolay gelsin.müzikle kal.:D

bence iyi bi çıkış olucak...şarkılar çok iii.hergün anabeli dinliorum vala.o derece oldu.melih hocama laf yok.prof o prof.çözmüş bu işi.başarılarınızın devamını diliorumm...festivallerde dinlemek istirouz

TEŞEKKÜRLER RAHAB sana ayrıca teşkürler...

Leona ve Barker sizede yeniden teşekkürler arkadaşlar.
tüm eleştri ve yorumlarınız için saolunnnn.

Anabel Lee gibi, çok daha güzel bestelerimide sizlerle paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

GaReZ konserlerde sizlerle birlikte olmak için sabırsızlanıyor... :metalhead

SAOLUN ARKADAŞLAR... :metal

GaReZ vokal MURAT

rahab demiş ki:
bence iyi bi çıkış olucak...şarkılar çok iii.hergün anabeli dinliorum vala.o derece oldu.melih hocama laf yok.prof o prof.çözmüş bu işi.başarılarınızın devamını diliorumm...festivallerde dinlemek istirouz

saol baharcım teşekkürler.yok yaa prof değiliz.çalışıp elimizden gelenin en iyisini yapmaya uğraşıyoruz sadece. ;) sende iyi çalış öğrettiklerime yoksa derslerde bozuşuruz. :LOL:

onursal teşekkür ederiz iyi dileklerin için.İnşallah iyi olur herşey.

leona sana da teşekkürler iyi dileklerin için.

kendinize iyi bakın.kolay gelsin müzikle kalın."GaReZ" le kalın.:D

kayıtlar gerçekten güzel ve kaliteli olmuş arkadaşlar başarılarınızın devamını dilemekten başka söylenecek söz yok sanırım. melih bu kadar mütevazi olma kardeşim :D Garezi daha sık ve daha yukarlarda görmek dileğiyle
kolay gelsin...

sansasyon demiş ki:
kayıtlar gerçekten güzel ve kaliteli olmuş arkadaşlar başarılarınızın devamını dilemekten başka söylenecek söz yok sanırım. melih bu kadar mütevazi olma kardeşim :D Garezi daha sık ve daha yukarlarda görmek dileğiyle
kolay gelsin...

durukan kardeşim mütevaziyim ben.bizde böyle yok öyle kışı kalkmalar falan.:D İnşallah GaReZ ide 21 gramıda daha yukarlarda görürüz.İnşallah bi gün aynı sahnede buluşuruz.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

p_god demiş ki:
arkadaşlar kayıtlarınızı bugün edindim, güzel başarılarınızın devamını dilerim :)

saol hocam.teşekkür ederiz iyi dileklerin için.bende sizin adınızı bu günlerde sıkça duyuyorum.İnşallah sizlede bi gün aynı sahnede buluşuruz.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

her güzel msjdan sonra biz dahada gaza gelip en iisii yapmaya çalışıyoruz işallah en kısa zamanda bomba gibi :twisted: konserlerle karşınızda olucaz bizden ayrılmayın :D

Geri