Seviye Seviye Gitar Dersi Videoları - Guitarlessons365

'Müzik - Genel' forumunda Can Temtek tarafından 4 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

 1. Arkadaşlar bu site ile ilgili konu açıldı mı bilmiyorum. Biraz baktım ama bulamadım. Eğer ki açıldıysa affola. (ve konuyu doğru yere açıp açmadığım konusunda emin olamadım, eğer ki yanlış yerdeyse moderatör arkadaş doğru yere taşırsa ne mutlu :) )


  Başka bir forumda gezerken arkadaşın birinin açmış olduğu başlıkta gördüğüm siteyi sizinle paylaşmak istedim. Abinin biri çok iyi şekilde , başlangıç - orta - ileri seviye dersler, müzik teori dersleri , jazz gitar dersleri , gitar için kulak geliştirme dersleri , lickler olarak gruplandırılmış videolu dersler yapmış. Her dersin kendine özel bir de çalışma PDF'i var. (aralarda bazılarının yok:) ). Benim gibi ders almayan, sadece evde video, metod vb türden şeylerle kendini geliştirmeye çalışanlar ve hala kendini geliştirmeye aç olanlar için yararlı bir kaynak olduğuna inanıyorum.


  http://www.guitarlessons365.com/lessons-archive/

  Umarım işinize yarar :) Hadi iyi çalışmalar.
   
  Alper bunu beğendi.
 2. Biraz inceledim ve güzel bir siteye benziyor.
   
 3. Ben de Jazz derslerinden faydalandım epeyce, çok güzel videolar var. Tek eksiği de şudur bence, eleman çalarken alttan kayan bir note/tablature tablosu gibi bir şey olabilirdi, takibi daha kolay hale getirirdi.
   
 4. Yahu ihtiyacımız mı var sanki derse, alırız bi fender strat bi de "ampüllü" amp gitarist oluruz...

  Sağol dostum, biraz kurcalayım. :)
   

Bu Sayfayı Paylaş