Kaygan Zemin(punk rock) -İzmir/İstanbul

mrb beyler konserler nası gıdıo bu arada bıde ne dıyecem son yapılan bı yarısmada 1. oldunuz elinize gecen ne oldu.. yanı ımkanları neleredı bıde önumuzdekı yarısmalarada eger kacırırsak bızede haber verebılırmısınz tarıhlerı........... :LOL:

son yarismada elimize gecen sey grubun büyük ölçüde tanıtılması oldu.
onun dışında çok çok büyük bir değişiklik yok.
haa bir de internet sitelerindeki forumlarda cekemeyenler tarafindan bolca hakarete ugramak oldu onu unutmusum ;)

son yarismada elimize gecen sey grubun büyük ölçüde tanıtılması oldu.
onun dışında çok çok büyük bir değişiklik yok.
haa bir de internet sitelerindeki forumlarda cekemeyenler tarafindan bolca hakarete ugramak oldu onu unutmusum ;)

hhhhhhhhhıııımm anladım evet baya eleştırıye ugradınız onu duymustum neyse arkadaslar hıc takmayın bunları....hiç onemlı degıl bence pekı yanı para odulu veya nebılıyım album falan olanagı yokmuydu yarısmada

hhhhhhhhhıııımm anladım evet baya eleştırıye ugradınız onu duymustum neyse arkadaslar hıc takmayın bunları....hiç onemlı degıl bence pekı yanı para odulu veya nebılıyım album falan olanagı yokmuydu yarısmada

missler gibi olmus site... elinize saglık. yalnııızz... sözleri kımın yazdıgını belırtırsenız ve de ziyaretçi defteri koyarsanız sanırım daha da guzel olur. bora'nın horoz olayına koptum :) cmts gunu için simdiden basarılar!!

19 kasım 2005 aylin aslim ve tayfası konseri !
giriş: 15YTL
yer:dungeon bar (izmir)
ön grup:Kaygan Zemin

22.30:Kaygan Zemin
00.15:Aylin Aslım ve Tayfası

19 kasımdaki konserde bulunamadık :( ama geçende ark seyretmiş mxpx ten punk rock show u istioruz :LOL: :LOL: pogo takımı olarak onda ortalıı dağıtmak çok güzel oluo :D size de yakışır 8)

punk rock show !!
ehe çalarız..aslında ben bayadır düşünüorum..
burdan haber veririz bir sonraşi konseri sanırsam 24 aralık 2005 opustur.. neyse haber veririz..

Geri