Tikler

stranger_sws demiş ki:
bir tanıdığın şeftaliye karşı tiki var. görmeyi bırakın,adını telafuz edince adam kaşınöaya başlıyo...bu adamla çok uğraşıyolar..bir gün adama şeftali göstermişler adam şuursuzca en yakınında duran adamı saçından tutup duvara vurmuş..adam ne yaptığının farkında değil..

Bende orlona dokunamam,bunu söylerken bile dişlerimi sıkıyorum şuan, benide sinir etmek için orlon muhabbeti yapılıyor ama gerçekten o anda şiddet eğilimlerimim arttığını hissediyorum ben bile, ıslak yün mesela, ya sanki beynime kan fışkırıyor bunun lafı geçince bile... :) Ve ilginçtir sinir etmek için yapılan bu geyiklerin ardından iğrenç bir başağrısı çekiyorum..Nedeninide çözmüş değilim..

benim küçükken şöyle bir tikim vardı; birisi yanağımdan öptüğü zaman direkt kolumla yüzümü silerdim,sanırım iğrenmeden kaynaklanıyor.Aslında hala arada bunu yapıyorum.

qataloq demiş ki:
benim küçükken şöyle bir tikim vardı; birisi yanağımdan öptüğü zaman direkt kolumla yüzümü silerdim,sanırım iğrenmeden kaynaklanıyor.Aslında hala arada bunu yapıyorum.

Benim böyle bir akrabam vardı -hala var- bu yüzünü sildikçe bende "pismiyim lan ben" tiki geliştirmiştim.

benimde burun tikim var ! karsimda biri burnuna dokununca sanki benim burnum dusuyormus gibi geliyor ve otomatik olarak duzeltiyorum ahh anne ahh burnuna dokunursan duser demeseydin bole bir tikim olmayacakti :(

visibilia demiş ki:
benimde burun tikim var ! karsimda biri burnuna dokununca sanki benim burnum dusuyormus gibi geliyor ve otomatik olarak duzeltiyorum ahh anne ahh burnuna dokunursan duser demeseydin bole bir tikim olmayacakti :(

Bende de var bu tik.. Acaba neden kaynaklanıyor ben bilmiyorum :LOL:

estella demiş ki:
visibilia demiş ki:

Bende de var bu tik.. Acaba neden kaynaklanıyor ben bilmiyorum :LOL:

valla bende bilmiyorum ama cok sinir bisi hele ki baskalari bu tike sahip oldugunu ogrenirse :evil: sinir oluyorum bu tur insanlara...

Bende hiperaktivite ve dikkateksikliği var. Küçükken takıntılıydım. Bi sürü tikim vardı.
Mesela gözlerimi ayırmak (Millet caniyim zannederdi)
Sürekli genzimde bir gıcık. Hıç hıç diye sesler çıkarmak ve öksürmek (Hadi evladım git su iç...)
Bir de en iğrenç olanıydı. Şu anda bile utanırım hatırladıkça. Boğazımdan hıh hıh diye sesler çıkarırdım. Özellikle sınavdayken. Bi keresinde bir arkadaş "ollum secks mi yapıyon o ne ses" deyince oğlanı duvara çivilemiştim.

Allah'tan bitti o tür şeyler. Şimdi klas olduk bea ;) Kıyak iş

Bir de bir arkadaşım var. Kızlar çocuğa hayran ama oğlan hiç yanaşmıyor. Ben bi gün tutamadım sordum neden hiç bi kızla gezmiyorsun diye. O da bana demez mi. Bir kızın elinden tuttuğum an tecavüz etme dürtüsü artıyor. Tutamamaktan korkuyorum kendimi diye

Ben de dedim heralde kaç kere yaşamıştır ki bu kadar korkuyo :) :LOL: :LOL: :LOL:

benim limona tiki olan bi arkadaşım vardı meyve soyarken yanındaki limondan bahsedince ayağına bıçağı sapladı.o yüzden tiki olanlarla asla dalga geçmem.aga çok sakat bu tik.

ben yatmadan önce bi çay bardağı su içsem bile yatağa yatıp kalkamaacak hale geldiğim anda çişim geliyor, yapıyom- geliyo yapıyom-geliyo çok sinir bir durum

kağıda karşı inanılmaz bir tikim var.herhangi bir not kağıdını bile eline alıp sonra onu ikiye katlayıp sürttüree sürttüre düz bi çizgi haline getirirler ya onun çıkardığı ses benim dişlerimi kaşındırıyor çok fena bak anlatırken bile hatta anlatamıyorum oyyyy dişlerim çok kaşınıyoooooooo......çok garip...

benim bi arkadaşımda karşısında birisi bi kumaş parçasını falan dişlediğinde fena olurdu. liseye giderken sınıftaki herkesi örgütlemiştim, kızcağız sınıfa bi girdi bütün sınıfın ağzında kravatları :D

kaçışını hiç unutmam, ne kadar kötüyüm yaa :evil:

Benim küçükken bir tikim vardı.
İlk okula başladıktan sonra, sosyalleşmeye başlayınca kurtuldum.
Küçükken biri bana bırakın dokunmayı,
bırakın deymeyi, yanımdan biri bana sürterek geçse bile ağlıyodum, bana dokundular diye.
Aynen surat ifadem resimdeki şeklini alırdı.
hehehe
bebek_aglayan_10.304.jpg

(resimdeki ben değilim) :)

ben de her sabah okula gitmeden önce midem bulanırdı.Haftaiçi hergün tuvalete git, kus bir rahatla sonra elini yüzünü yıka gibi bir alışkanlık olmuştu bende.Hafta sonları kaybolan birşeydi :) Gerçi okulun yarısından çoğunu bitirdik ama sınav günlerinde gene ilkokul günlerime dönüyorum :cry:

paroksetin demiş ki:
ben de her sabah okula gitmeden önce midem bulanırdı.Haftaiçi hergün tuvalete git, kus bir rahatla sonra elini yüzünü yıka gibi bir alışkanlık olmuştu bende.Hafta sonları kaybolan birşeydi :) Gerçi okulun yarısından çoğunu bitirdik ama sınav günlerinde gene ilkokul günlerime dönüyorum :cry:

bu tik değilki, hastasın sen bi doktora git :(

paroksetin demiş ki:

sabah çok erken uyanmaktan olabilir mi acaba :roll:

tinklebell demiş ki:
paroksetin demiş ki:

sabah çok erken uyanmaktan olabilir mi acaba :roll:
hayır.Ama yenmek üzereyim :)

_ERHAN_ demiş ki:
paroksetin demiş ki:

bu tik değilki, hastasın sen bi doktora git :(
tikler de bir hastalık olarak sayılabilir.Sonuçta istemsiz bir şey :?: :?:

Geri