Tikler

gıdıklanma var.birisi birkaçkere yapsın sonra karşıma geçsin elini uzatır gibi yapsın ben huylanırım. bazen çok kötü oluyor bazen ortada hiçbirşey yokken başkasının yaptığı hareketten huylanabiliyorsunuz

Benim de bir arkadaşımın limon tiki var, adı geçince çocuk acayip acayip hareketler yapmaya başlıyor.Aynı şekilde bi tanesinin de elma tiki var; eğer biri yanında elma ısırırsa değişik sesler çıkarıyor=)) Bir de bizim okulda bir hademe vardı Hacı Abi, herhangi bi isim söyleyerek karnına dokunduğunuzda, örneğin X diyorsunuz X'i "si***m" diyordu. Adamcağız en son yalvarmaya başlamıştı 'nolur yapmayın ayıp oluyor' diye, hoş bi şey değil yaa öyle eğlenmek. Aaa bi de en garibi bir arkadaşımın arkadaşında vardı bu tik; bir şeyi 3 kere söylediğinizde kendini tutamıyor ve mutlaka yapıyordu. Kız da telefonda eğleniyordu bununla ne istiyorsa yaptırdı; hatta çocuğun bir kere öyle balkondan atlamışlığı varmış, aşmış artık. :roll:

karşımdaki biri sürekli aynı şeyi yapınca(yani tikini :LOL: )
bi bakıyorum banada geçiyor hemen orayı terkediyorum :p ama bazen terkedemiyosun.bir siyasi düşünceler tarihi dersine giren hocam vardı hem kadın acayim hemde sürekli gözlerini kapatıp açıyo,bende kafamısıraya yaslıyodum ancak böle uyuyorum die atıyodu beni sınıftan.. :D

yoksa bende tikli olcam napıyım :?: :LOL:

tiyatroyla çokça ilgilenen bir arkadaşım var, zaman zaman doğaçlama birşeyler yapıp güldürür bizi. bazen onu o kadar dikkatle seyrediyorum ki, yaptığı surat mimiklerini ben de yapıyorum elimde olmadan(çok utanç verici :p ) - bilirsiniz eski türk filmlerinde sokak çocukları restoranda yemek yiyenlere bakıp ağızlarını birşeyler yiyormuşçasına hareket ettirirler; tıpkı onlar gibi :p

tikim yok ama tiki olan birini izlemek eğlenceli olabiliyo :) ama kötü bir durum olsa gerek bizim bir arkadaşın pamuğa tiki vardı çocuğun yanında pamuk ile oynadık herif bayılıyodu az kalsın biz baya gülmüştük ama arkadaş için okadarda eğlenceli sayılmazdı :)

Ben yabancı Turist veletlerine (03-15 yaş kabul edebiliriz) hizmet veren bir yerde çalışıyorum,gelen çocukların karın boşluklarına aniden dokunmak şartıyla (''Hıyt!!!'' diye) bu tikin sadece bizim veletlerimze ait bir şey olduğunu çözmüş bulunmaktayım.Yaptıktan sonra karşılaştığım tek şey anlamsız bakışlar oldu...

bende de burun tiki var...:D turistlere info verirken nedense elim hep burnuma gidiyor...yok maden bulma felan değil de :D ne bilim işte sanki oralarda bir şeyler varmış hissine kapılıyorum bu da beni sinir ve bazen rezil ediyor...

Of bende gırla bu tik dediğin olgu ya...

İki çocuk sokakta top oynasın ordan geçemem mesela, al eline bişey, taş olsun kağıt olsun, bana don atıcakmış gibi yap, psikopata bağlarım, bişey olacagından degil neden oldugunu ben de çözemedim, kitlenirim kasılırım, soğuk soğuk ter dökerim... oyuncak tabancadır ne bileyim fotoğraf makinesidir bu tip şeyleri saymıyorum bile, ben bakamam bunlara...

karna yapılan klasik cuccuk hareketi benim takla atmama neden olabilir, karnımı korumadan yatamam uyuyamam, yüzsütü yatarım... otururken ayaklarımla ritm tutarım, yapamazsam parmaklarımı çıtlatırım, elim ayagım durmaz...

Benimle çok uğraşıyorlardı, ama ciddi kontrolümü kaybedebiliyorum, pek ufak tefek te sayılmam, doverim yani :D ... arkadaşın biri birkaç yıl önce ısrarla fotoğraf mekinesini yüzüme yüzüme tutmuştu, bunu sonucunda bilinçsiz bir şekilde üzerine atlayıp fotoğraf makinesini duvara patlattım, artık pek uğraşmıyorlar açıkçası, bizi sevin koruyun, biz de insanız...

4.gif
4.gif
Selam herkeze...veee alın size bu benim tikim rock muzik hastasıyım,delisiyim...malum saksıyı salla,ell kol salla...olacagı buydu basit motor tikinden karmasık vokal tike donustu..ama benimkisi istem dısı kas aktivitesi degil...istem ici,her seye ramen ben manyakmıyım bunu yapmamalıyım demiyorum...evdekiler nasıl olsa alıstı..ama dısarısı oldıkca hadiseli...mesela halk otobuslerinde ki genelde ful doludurlar...bir elimle tutunarak dengemi saglamak zorundayım ,ama diger el surekli M vaziyette ve hareketli oldugu icin odemede puruz cıkar ve de en sonunda soforun homurdanmasıyla ve kol hareketiyle kendimi soraki durakta asagıda buluyorum...ya markete ne demeli...kasadaki ukala kız bana tip tip bakar ve "50 krusunuz var mıydı"..."yok" dicem ama kafa ileri geri sallandıgı icin kız evet olarak algılar ve bekler...ee bende beklerim...sonuc kızgın boga yuzu ve "nolcek rezil sapık,guvenliiiiiiiik"...eeehh saymayım artık,gittigi yere kadar...ben dunyaya ayak uyduracagıma,dunya bana uysun..rock muzigim bu,ruhumun gıdası...

birinin kulağıma bişi söylemesinden nefret ederimm... hatta ona karşı bi tik oluştu biri kulağıma bişi söyledimi yarım saaat kulağım kaşınıo biliyorum saçma bi tik ama yapcak bişi yok

mersinden_ersin demiş ki:
buzz demiş ki:
kotu bir şey olunca mesela ayağımı bir yere vurunca falan kufur etme bende de var yav çok kotu bir şey

aynı durumdan muzdaribiz, otobüste hocamın yanına oturdum okula gidiyoruz, bi ani fren hasss:D

ama bu tik değil alışkanlık sanırım...

alışkanlık olduğunu sanmıyorum, bariz tik. ben de mesela ayağım takıldı, yere bir şey düşürdüm falan, çıkıveriyor ağzımdan "h......r", engel olamıyorum. gerçekten rahatsız edici, kalabalık bir ortamda bulunduğunuzda falan. bir de ben dişi bir birey olduğumdan "aa ayıp bak kız küfrediyor" oluyor. istemsiz yapıyorum ben onu, çok küfretmem ben, temiz aile kızıyım ben, anlasınlar :p bundan kurtulmanın bir yolu olduğunu da sanmıyorum, iradeyle falan yapılabilecek bir şey değil, terapi lazım :D
bir de özellikle yere bir şey düşürdüğümde alt dudağım çeneme doğru bir hamle yapar istemsiz olarak, bu da tik herhalde.

Geri