Son of the Mask 1-2

sonofthemask.jpg

İlk versiyonu'nu hepimizin hatırladığı gibi komik adam Jim Carrey'nin oynadığı ve gayette başarılı olduğu bol aksiyonlu bir film idi...Bu kez Jim Carrey'nin bıraktığı yerden X-Men 2'nin Nightcrawler'ı olarak herkesin hayranlığını kazanan Alan Cumming'in kötülükler tanrısını, Jamie Kennedy'ninse Maske'nin yeni kurbanını canlandırdığı çizgi roman uyarlaması ile devam ediyor... Maske" 10 yıl sonra geri dönüyor...Ama bu defa bir bebeğin eline geçiyor...Tim eşiyle katıldığı bir partide giydiği maskeyle eve döner...Aradan 9 ay sonra ailenin oğulları dünya'ya gelir...Fakar bu bebek sıradışı güçler'e sahiptir...Evin kıskanç köpekleri ile bebek arasın'da güç savaşı başlar...

Oyuncular : Jamie Kennedy, Alan Cumming, Traylor Howard, Bob Hoskins, Liam Falconer

sonofthemask05.jpg

sonofthemask04.jpg

sonofthemask06.jpg

abi ben aylar önce izlemiştim ama benim için tam bir devam filmi fiyaskosu oldu umtla indirip izlemiştim ama komik yerleri vardı tabi ama ilk filmin yanından bile geçemez bence

Yahu alone in the dark tan bile kötü nerdeyse normalde her filmi bitirmeye çalışırım nefret etsemde ama yok bunu bitiremedim aşırı vasat bence uzak durun ayrıca zevkler ve renkler tartışılmaz ama bunda ne zevk ne renk var basit bir popcorn filmi olmayı bile becerememiş.

filmsel yapıda bir karşılaştırma yapmadım zaten ama insana vermediği zevk yönünden bence direk aynı kefedeler aslında alone in the darka haksızlık yapmış bile olabilirim yoksa tabiki tür olarak çok farklılar sadece son 1 yılda izlediğim en kötü 2 film.

gollum1234 demiş ki:
evet abi slayer haklı ben beğenmedim beklentilerimi karşılamadı ama senin içinde böle olacak diye bir kaide yok umarım izler ve beyenirsin

Aslında ben öyle demek istemedim filim kötü'de olabilir iyide olabilir...Tabiki zileyen arkadaşların yorumu önemli neden derseniz...Görüşleri,yorumları,filimden aldığı bilgiyi aktarması...

abi filmi izlerken ilk olarak ilk filimle karşılaştırırısın çünkü bir devam filmi bu ilk filmin yanından bile geçmiyo ya adamın makyajı falan çok kötü ya

İzlemek isteyen arkadaşla'ra duyrulur...Filim başından sonuna kadar çok iyi ve komedi...Kısaca anlatmaya gerek yok...İzlemek isteyenlerin iştahı kaçmasın... :LOL:

Jim Carrey'in yer aldığı filmlerin,Jim Carreysiz devam filmlerinin talihi bu galiba.Dumb and Dumper 2 de benim izlediğim en kötü filmlerden biriydi.Sadece tek bir espriye -onu da hatırlamıyorum-gülmüştüm.Halbuki ilk film muhteşemdir.

Geri