Ilginç Gitar Tavsiyesi ?

'Elektro Gitarlar' forumunda sikerwalker tarafından 9 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar elektro gitarım yok .Ancak elektro gitar ile pratik yapmam gerekiyor.Okulum dolayısıyla yurtta anfi kullanamayacağım için piyasadaki en ucuz ancak klavyesi akranlarına göre biraz daha iyi olan bi gitar istiyorum.Bi fikriniz varmı ? İkinc el düşünüyorum . Bütçe 100 - 200 TL

2. "Hem yurtta kullanayım, ucuz olsun, çalınır veya hasar görürse içim yanmasın, klavyesi de rahat olsun, durduk yere elimi de ağrıtmasın ki ertesi güne yazı yazacak, not tutacak halim kalsın" tarzı bir şey arıyorsan, sahibinden sitesine dediğin ara ara fiyat civarlarında Strat tipinde Manuel Raymond, Acepro ve Cortlar düşüyor. Tabii alırken görmek, denemek şartı ile.

3. ikinci el cort x3 diyesim var

4. Bir tane de Vox Amplug kulaklıkla kullanılan mikro amfi al gitara tak cayır cayır...

5. stagg s 300 tavsiye ederim. ucuza bulursan al. bir de bi ara eagle marka bi tele görmüştüm. üstünde p 90'lara benzeyen manyetikler vardı. al bi bak,eğer p 90'sa onlar harbiden haber ver. ehehehe
    stagg s300 iyidir. tavsiye ederim.

6. bencede cort stratlar işini görür bir çok arkadaşın dediği gibi sahibindeni bir kontrl et bence

Bu Sayfayı Paylaş