En Güzel Signature Seri Gitarlar

şu making of Youthanasia videoların birinde görmüştüm sanırım.Youtube da part 1/8 filan diye var izleyenler hatırlar. Sanırım train of consequences solosunda kullanmışlığı vardı. Live videosu görmedim.

Bildiğim kadarıyla o Zakk'in bizzat kendisi yaptığı/yaptırdığı orijinal gitarı. 80lerden kalan videolarda bile o gitarı görebilirsin. 1980 küsür model bir Custom olmalı o, maple saplı olanlardan.

Tüm ZW Signature LP Customların maple saplı olmasının nedeni bizzat o alet yani :)

dostum nerde hani maple :) abanoz sap kullanılır zak w. signature'larda. zaten renginden belli maple olmadığı. sapın arkasından falanmı bahsediyosun anlamadım?

Bildiğim kadarıyla o Zakk'in bizzat kendisi yaptığı/yaptırdığı orijinal gitarı. 80lerden kalan videolarda bile o gitarı görebilirsin. 1980 küsür model bir Custom olmalı o, maple saplı olanlardan.

Tüm ZW Signature LP Customların maple saplı olmasının nedeni bizzat o alet yani :)

Maple tuşeli demiyor, maple saplı diyor.

479730_464033823646235_789799594_n.jpg

schecter_286.jpg

SCHECTER Jeff Loomis JLV-6 FR
En güzeli demek iddaalı olur sanırım, ama iyi alet yapmışlar. Hoş paylaşıldımı bilmiyorumda buda benden olsun.

Geri