İksir

M

morvedelisi

1999 yılında çıkardıkları 'Vardır' adlı albümden sonra dağılan grup üyeleri şu an ne yapmaktalar,her İksir seven gibi bende çok merak etmekteyim..

Süpermeeen adlı eserlerine çekmiş oldukları klip albüm çıkmadan önce 1998 yılında çekilmiş ve 1 sene boyunca dönmüştü klip ekranlarda..

bu arada grup üyelerine Kerem Kabadayı ve Umut Gökçen'de eşlik etmişti..

1104.jpg

Evet ya.İksir'in süpermen adlı klibini çocukluğumdan hayal meyal hatırlıyorum ve o şarkıyı bugün hala mırıldanırım.MP3tü klipti adres bilenler varsa ve bildirirlerse çok mutlu olurum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Osman Refik Akyüz 1996 yılında Atonall adında bir albüm yayınlamıştır..

bilginize..

afis.JPG

İksir'i çok ufak yaştayken sadece bir kez televizyonda dinleyip çok etkilenmiştim ve bu yaşıma kadar da hep aradım durdum. Ne çevremde bir bilen çıktı, ne de albümünü satan. Ta ki şundan iki ay öncesine kadar :LOL: İnternette oturdum fellik fellik aradım ve bir sitelerinin olduğunu buldum.
saldimcayira demiş ki:
Evet ya.İksir'in süpermen adlı klibini çocukluğumdan hayal meyal hatırlıyorum ve o şarkıyı bugün hala mırıldanırım.MP3tü klipti adres bilenler varsa ve bildirirlerse çok mutlu olurum.
yazmışsınız. Buyrun o sitenin adresi :arrow: http://www.oramusic.net/iksir.html

Judi demiş ki:
İksir'i çok ufak yaştayken sadece bir kez televizyonda dinleyip çok etkilenmiştim ve bu yaşıma kadar da hep aradım durdum. Ne çevremde bir bilen çıktı, ne de albümünü satan. Ta ki şundan iki ay öncesine kadar :LOL: İnternette oturdum fellik fellik aradım ve bir sitelerinin olduğunu buldum.
saldimcayira demiş ki:
yazmışsınız. Buyrun o sitenin adresi :arrow: http://www.oramusic.net/iksir.html

teşekkürler :)

bana msn üzerinden ulaşabilirsin şarkılar için.. ayretten Supermeeen ve Ayşe Venüste adlı çalışmaların Remix versiyonlarıda arşivimde bulunmaktadır..

ya bu verilen sitede tamamı yok mp3 lerin bende uzun zamandır bu albümü arıyorum ark lar elinizde varsa paylaşırmısınız lütfen... teşekkürler şimdiden

Geri