CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

Ankaralı Türkce punk-rock yapan bir gruptur... Su andakı repertuarımızda kı sarkıların çogu cover bestemizde var...

Davul: Burak
Bass: osal
gıtar: yunus
vokal: UuYuRR yanı ben

grubumuz 24 eylul tarıhınde andac cafede konsere cıkacaktır yorum yapmak ve muzıgımızı duymak ısteyen arkadaslar orada bulunurlarsa dınlıyebılırler.... konserden sonra kı haftada sayfadan dınlıyebılmenız ıcın bır sarkı koyacagım...

slm punkcı beyler andaçtada soyledıgım gıbı saclar olmuyooooo
lutfen bı bayanın goruslerıne katılın bu konuda neyse size basarılar
NOT: BİRA İSTEMİYORUMM Bİ PUNKÇIDAN İSE ASLAAA
:)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
pekı senın ıcın haftaya saclarımı kestırıcem ve bıra deyilde sarap satmaya calısıcam.. haftaya bekliyoruz konserimize gelirsen birraz punk dınle ıcın acılsın

yasasın sız... konserımızde herklkesı beklıyoruz sercan sende kap grubunu gel.. turkce punk vokal duyun bıraz herkes sanıyorkı sesımı 7.5 okkav :D sarkıları duyuncada sok olucaksınız bıraz uzak mıllete cunku cogu play lıstı yazıcam gece

saol ezgıcıgım bu arada ezgı bızım eskı bass cımızdrı ve herdayım kardesımız canımız cıcımızdır...
playlıstımızde 7 sarkı var yesırse 1 beste... sırası bellı deyıl kafaya gore yazıyorum

1rashit sansur
2 rashit hava soguk
3 rashit dinazor
4allahsıztosbagalar tiki kızları
5kilink serseri polise pandik attı
6sore delikanlı
7anne_2

yetisirse bestemizi soylıyecegız... bu sarkıları download edebılecegınız ısteler var sarkıları gruplarından dınlemenızı onerıyorum...

amanında amanın ne dıyorsun barker amanın... cumarteı gunu andac cafeye gelırsen CeKes'i izleyip aynı zmanda dinliyebilirsinde... hepiniziz bekliyorum iceriye kapının dısında oturup izlemek olmuyor :D

su anda bılmıyoruz daha tam bellı deyıl yarın resıt abıyle konusmaya gıdecegım grupları yazarım... walla beklıoruz abılerımızı aılecek gelın cok bır mutlu oluruz hem bı tartmıs olursunuz bızı

Naber Ankara'nın en dik kafalı vokali!!24'üne kadar ölmezsem gelirim oraya...Bi de eski Metropolis'ten (biraz grunge'a kaçıyo ama olsun) ve Karakedi'den (punk olan parçalarından) ve Zardanadam'dan niye çalmıyonsszz lan?!:=)

Geri