CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

http://rapidshare.de/files/5465020/CeKeS_Sansur.mp3.html
buradan sansürü indirebilirsiniz...
Grupun adıının nedeni?
Biz yani uyur la ben jackass hayranı manyaıı olduğumuz için wede Türkçe punk yaptıımız için yabancı isimleri sevmediimiz için we Türk olduğumuz için Türkçe yazılışını yaptık Jackass ın...
We ortaa cekes çıktı....
biraz süslediik...
ve CeKeS oldu... e leri küçük CeKeS...

diyer şarkılar için beni msn e ekleyin...
[email protected]

sarkının aslını bizden yani canlı dinlerseniz daha iyi olur... bi kac yüz aksaklıkla kayıt yaptık ama olsun eglendık dıger sarklıları koymayı denıgeccegım ozellıkkle Artık Sevmıyecegımı... 15 ekımdekı andac cafe punk nıghta cıkıyoruz bır cok grupla.. bu gecede andacta konserımızı verdık 21.15 te sahne aldık... dıger gruplara da tesekkur edıyorum gercekten iyiydiler... andac cafede muzık kutusunda 64 bızım demomuz... ve burakcım mod arkadaslar uyarmıs senı bende rica edeyimde senın yzunden baslık sılınırse ....kerim... emreye ozgenc e koksala vefaya cok tesekkurler ındırıp bınleyıp yorumlarını yaptıkalrı ıcın.....

W

CeKeS_DAWUL demiş ki:
http://rapidshare.de/files/5465020/CeKeS_Sansur.mp3.html
buradan sansürü indirebilirsiniz...
Grupun adıının nedeni?
Biz yani uyur la ben jackass hayranı manyaıı olduğumuz için wede Türkçe punk yaptıımız için yabancı isimleri sevmediimiz için we Türk olduğumuz için Türkçe yazılışını yaptık Jackass ın...
We ortaa cekes çıktı....
biraz süslediik...
ve CeKeS oldu... e leri küçük CeKeS...

diyer şarkılar için beni msn e ekleyin...
[email protected]

" w " türkçemi?burakcım

http://cekes.forumsplace.com
CeKeS RESMİ SİTESİ....

Yakında yeni download linkleri ekliyicez...
15inde andac cafedeki konserimize herkesi bekliyoruz...
Orursal abi cep teden v yapmak için 8 e üçkere basılıyo. ama w için 9 a 1 kere. ondan alıştım arkdaşım...

Artık sewmeyeceğimi nasıl buldunuz? dinlemeyen warsa yollarım... msn den...

andac cafe deki konseriniz cok iyi oldu..
sizde hayat var calışmaya devam..
uyur süper vokalsin....işini daha ciddiye alırsan daha iyi olacagına inanıyorum....davulda iyide boyu uzun ayakları sahnenin ortasına kadar uzuyor....:roll: onursal sende basta iyi ortaladın.
neyse agzınıza terinize saglık cok sagolun.
emegi gecen herkezi alnından öperim..

4) Forumlarda en çok dikkat etmeniz şey ise yazım ve anlatım tarzınızdır. Defalarca belirttiğimiz gibi burası bir chat odası değildir, bir tartışma ve bilgi paylaşım platformudur. Türkçe cümleler kurarken alfabemizde olmayan harfler kullanmayın ve kelimeleri ucube şekillere sokmayın. Evet yerine ewt, güzel yerine güsel, değil yerine diil, gelio, gidio, walla vs gibi Türkçe dışı atraksiyonlara girmeyin. Sizden mükemmel derecede edebi bir dil ve tüm dil kurallarına yüzde yüz uymanız beklenmiyor, ancak en azından Türkçe kelimeleri değiştirmeyin. Türkçeyi dejenere etmeyin.

Ayrıca BiR BüYüK bİr kÜçÜk, tamamı bold, tamamı italik olacak şekilde yazılar yazmayın. Kasıtlı olarak Türkçe'yi bozmayın. İlle bozacaksanız sizi www.turkrock.com/irc adresine davet ediyoruz, orada bu tür dil kullanımı yasak değildir.

yunus lütfen... bagzı muhabbetlerden dolayı yazdın bunu bılıyorum lutfen dıyorum sadece... bız aynı grubun uyelerıyız... edıtlersen yazını sevınıcem electrocu kardesım benım...

Geri