Slash-soloist?? Nasıl Mı Içeride..

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda VanHalen tarafından 18 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

 1. Aha olmuş işte.İlla ki gibsondan çıkacak zorunda değil o ton.Zamanın jackson larının nasıl kaliteli olduğu görülüyor.Slash bile kullandıysa.. adam gibsonla anılır genellikle ben de şaşırdım görünce.

  Birinde custom shop firebird , diğerinde yine cs jackson soloist.

  guns-n-roses-W90E_o_tn.jpg

  slashjackson.jpg
   
 2. Ben Gary Moore'un Jackson kullandığını gördüm ya bu o kadar şaşırtıcı olamaz :)
   
 3. Slash BC Rich çalıyo Jackson ne ki. :)
   
  Oguz92 bunu beğendi.

 4. bir ara buralar hep bc rich di hesabı :) başka marka yoktu ki ya gibson ya fender ya bc rich. :) soloist i anladım da firebird baya şaşırttı.
   

 5. san dimas soloistlerin peşine işte bu yüzden düşüyorum.Gary moore ne alaka de mi? Jackson nın 90 lar öncesini bir bulabilsem bir de tadına bakacaz :D
   
 6. BC rich klipte falan vardı da jackson bende ilk defa gördüm ve şimdi merakta ettim soundu, gitarın özeliklerini vs... fotoğraf ne zamandan? ilk albümden öncesi falanmı?
   
 7. Gary Moore sanılanın aksine kariyerinin ilk ve büyük kısmını klasik rock-hard rock çalarak geçirdiğinden ve bayağı shred çaldığından aslında üstadın eline eline çok yakışırdı Charvel/Jacksonlar. Ben kendisini o dönemi ile tanıyıp sevdiğimden, bana supertsratlar ile verdiği görüntü hep çok doğal gelmiştir.
   
 8. aynen :)

   
 9. işte charvel farkı gitar ağlıyor resmen ya.Wayne işi biliyor arkadaş. :)
   
 10. İlk albüm öncesinde vardı bildiğim kadarıyla o Jackson onda. Albümde istediği tok tonu alamadığı için birisinden bir LP alıyordu hatta, ki o gitarın replika olduğu söylenir vs.
   
 11. merak etmeyin dostlar, bir gün sizlerde bir slash yada garry moore falan olursanız emin olun bizde arkanızdan,
  cort x6 bile çalmıştı deriz :)
   
  incarnate ve umutdemirel bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş