Şüpheli Ilanlar

Nasıl bi tuzak kuruyor? Ne diyor?
Ilan Denizli'den. Benim LP sevdam için belki bir şekilde buluşup denenebilecek uzaklıkta bir ilan. Ama ilan baştan sakat görünüyordu. Satıcıyı aradığımda herşey netleşti :)

- müzik öğretmeniyim, 2008'de abim yurtdışından getirdi (Buraya kadar sıkıntı yok). Sirnak'a tayinim çıktı, maddi durumum kötü, ev bakmaya geldim Sirnak'a. Gitar yanımda Şırnak 'ta.

1.Ev bakmaya binlerce km öteye külçe gibi hardcase ile gitmek, 2.elden alınamayacak kadar uzak lokasyon, 3. Acındırma halleri 4.gitarın modelini dahi bilememe 5.çelişkili yanıtlar. 6.yeni uyelik 7. Cok genel bir isim 8. Aciliyet halleri

Çok ucuzsa mutlaka vardır bir pislik.
 
Bir ton falsoya sahip, üstüne abuk sabuk bir fiyat biçilmiş, sanırsın 1964 Fender.
98 USA Fender Delux Texas - En Uygun Fender Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 595959938

Bu gitarı seneler öncesinden hatırlıyorum, truss rod'unda bir sıkıntı var, gövdesindeki boya sökülmüştü. Baya ucuza çıkmıştı sahibinden ama bu gitarda gövdede mikro-tilt dahi yok, gövde orjinal olmayabilir. Saptan anladığım kadarıyla Deluxe-Plus serisi fakat Deluxe Plus serilerinde Lace Sensor bulunurdu, bu durum bütün manyetikler değişmiş anlamına geliyor. Köprüsü de keza orjinal değil. Amerikan serisi üst modellerde köprü genişlikleri farklı olur, o 6 vidalı meksikalarda bulunan köprü oraya nasıl yerleşmiş tam bir soru işareti. Gitarı neresinden tutsan elde kalıyor.
 
Adam audio üzerinden yapılmaya çalışılan kaçıncı dolandırıclık bilmiyorum. Sizden sadece cep bank para gönder ile ödeme talep ediyorlar. 1 gün sonra ilan tamamen kalkıyor zaten.
 
Üst