Endoplazmik Retikulum

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda zillah tarafından 19 Eylül 2005 tarihinde açılan konu

1. nn

2. arkadaslar ılk tebrık eden ve basarı dılıyen olmak ıstedım vede eskı grup ızmımın ızmırden cımıs olmasınada sasırdım kı hala msnde bunu kullanırım... basarılarınız dılıyorum

3. 40yıl düşünsem aklıma gelmez iyi isim bulmuşsunuz. hemen bi soru: Endoplazmik Retikulum'un görevleri? şaka bi yana ne tür yapiosunuz?

4. Başarılar...

5. dinlemek isteriz..

6. ilginç bir isim.
    endoplazmik retikulum a başarılar........ :)

7. deha

deha

85
    0
    300
    Başarılar

8. RpR

RpR

175
    0
    300
    granüllü mü granülsüz mü? :D
    başarılar

9. E_R

E_R

zillah a

böyle bi form açıldığını dün bi arkadaşım telefonla bildirdi çok şaşırdım zillah ı tanımıyorum ama çok teşekkür ederim ve iyi dilekleriniz içinde herkese... saygılar...

10. evet isim çok iyimiş..

kolay gelsin.

11. Neden böyle bir isim seçtiniz gruba??

12. başarılar...uyur görüyorum abi hatta ismi duyunca acaba uyur grup mu deiştirdi dedim.nese umarım ii şeyler yaparsınnz...

13. başarılar... tarz ne?
    başlıı açıp kaçtınızmı?

14. grup dağılmış diye duydum...

15. Zillah teşekür ederim ilginden dolayı.. Hiç bişeyi kaçırmıosun:)
    Biz daha dağılmadık yani bunun üzerine oturmuş bir karar alınmadı,sadece herbirimiz çok yoğunuz ve sevdiğimiz işe bile odaklanamadığımız bir süreç yaşıyoruz..

16. CinNeT grubu olarak başarılar arkadaşlar... Umarım ileri de ortak bi proje de yer alırız... :lol: Kolay gelsin... :lol: :lol: 8)

17. NE DAILması yaaaa.
    yasemn msn de neden yoksun artık? engellendikmi?

18. dağılma die bişey yok millet..sadece fazla sakin bir dönem..belki eleman değişikliği olabilir..

19. afferim yasemin benden anca bukadar çıkıyor kusura bakmayın.düşündüklerimi söylemeye lisanım yetmiyor ,gidip arapça öğrenenmem gerekiyor ki tamamen anlatayım hissettiklerimi.bakın daha doğru düzgün cümle kuramıyorum.otobüs kaçta kalkıyor bir bilginizmi varmı? neyse ben başarılar diliyorum iyi haberlerinizi 4 gözle bekliyorum

Bu Sayfayı Paylaş