Berklee on-line müzik dersleri

'Müzik Endüstrisi' forumunda akinu tarafından 21 Eylül 2005 tarihinde açılan konu

1. "Gitarımı bilgisayara nasıl bağlayacağım?" mı diyorsunuz?
    Teori öğrenip milleti bunaltmak istiyorsunuz ama nasıl ve nerden, bilemiyor musunuz?
    "Alem pro kayıt görsün istiyorum" gibi bir endişeniz mi var?
    "Elektrogitarımda dakikada bir milyon baloncuk" kaygısı sizi yedi bitirdi mi?

O zaman burası tam size göre! Berklee School of Music, bir çok dersini PDF, MOV ve DOC formatlarında "halk"a açmış. Kayıt olmak yok! Para ödemek yok! Gir, indir!

Çok ciddi bir mesaj olmadı ama içeriği ciddidir.

http://www.berkleeshares.com/

adresinden bir çok on-line derse ulaşmak mümkün. Metrekare başına 10 metal grubu düştüğü ülkemizde, artık bu rakamın 100'lere varması dileği ile.

2. Re: Berkelee on-line müzik dersleri

Mesajı yolladım ama halen gülmekteyim :D :D :D

3. akın harikasın yine :D

4. yalnız yanlış yazmamış mısın berklee değil mi direk.berkelee demişsin :D

(ben yanlış biliyorsam domates atabilirsiniz)

5. Seni mi kıracağız.

6. Çok saol be Akın...Oh Oh evden çıkmam artık 1 hafta:D

7. Akinu eline koluna yuregine saglik cok guzel bir siteyi bizle paylasmissin....

Bu arada Anasayfada ki resimde nedir oyle yuregim hop hop etti birden
    Berklee Colloge peh! peh ! peh!

8. hemen sömürmeye başladım.. :) saol akın.. ;)

9. Akın cidden çok teşekkür ederiz abi.
    Hayatıma yeni bir anlam kattın.
    Kim hanig metodla başladı bu arada merak ettim.
    Ben direk Jazz Voicings ve Funk ile daldım olaya :)

10. ben music improvision dan basladim. baya zamanimi aldi am butun pdf ve mp3 leri indirdim siteden :)

11. Büyük hizmet olduğu muhakkak. Bari her faydalanan oradaki mail adresinden teşekkür e-maili atsın Berklee'ye. Hem adamlar mutlu olur iyi bir şey yaptıkları için, hem de Türk'lerin Berklee'ye olan ilgisini görmüş olurlar.

12. evet belki grup indirimi yaparlar hatta biz güzide Türk insanına.

13. Ne indirimi. Beklemek yok, kupon biriktirmek yok diyorum, indirim diyorsunuz kuzum?

14. ben ilk kuponu kaçırdım diye üzülmüştüm.ama 100 kupon değerinde mega kupon verilecekmiş.

15. yjm

yjm

228
    0
    300
    pdf dosyalarını download etmeye çalışıyorum ama sayfa görüntülenemiyor ibaresi çıkıyor tühh bee

16. Evet bugün bir sorun var galiba, açmıyor.

17. arkadaşlar bu pdflerin içindeki videolar çalışmıyo bende sebebini bilen varmı?ne yüklemem gerekiyo.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

18. millet videolar bendede çalışmıyor

19. yjm

yjm

228
    0
    300
    quicktime olabilir mi acaba bilemicem,ama bende çalıştı.

20. bende quicktime yüklü.acrobat reader inde en son versiyonunu ve eklentilerini kurdum.videolar hala çalışmıyo.bi bilen yokmudur acep?

Bu Sayfayı Paylaş