Berklee on-line müzik dersleri

Pdf içindeki eklentiler çalışmıyosa Reader ın pdf eklentilerini açma seçeneğini hiç açmaya değiştirmiş olabilirsiniz bi kontrol edin. Dosya açılırken oynatayımmı sorusuna evet cevabını verin bide.

melihbozkurt84 demiş ki:
arkadaşlar bu pdflerin içindeki videolar çalışmıyo bende sebebini bilen varmı?ne yüklemem gerekiyo.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

senin bilgisayarın bozulmuş .yenisini alman lazım.Topçuoğlu Bilgisyar Inc.o olarak 64 ay vadeyle bilgisayar satıyoruz.fiyatlarımız da çok uygun.bir bakmanı tavsiye ederim.

sitemiz www.tekrakibimeren.com

acrobat reader'ı açtığında eklenti için update ekranı açman lazım.o zaman gerekli eklentiyi indiriyor ve videoları da oynatıyor.ve tabii ki bildiğiniz gibi quicktime lazım.belki quicktimeI açıp codec uyarısı da görebilrsin.ama bence yine de senin bilgisayarın bozulmuş.sevgiler saygılar.esen kalın.

Norton_Antor demiş ki:
melihbozkurt84 demiş ki:
arkadaşlar bu pdflerin içindeki videolar çalışmıyo bende sebebini bilen varmı?ne yüklemem gerekiyo.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

senin bilgisayarın bozulmuş .yenisini alman lazım.Topçuoğlu Bilgisyar Inc.o olarak 64 ay vadeyle bilgisayar satıyoruz.fiyatlarımız da çok uygun.bir bakmanı tavsiye ederim.

sitemiz www.tekrakibimeren.com

acrobat reader'ı açtığında eklenti için update ekranı açman lazım.o zaman gerekli eklentiyi indiriyor ve videoları da oynatıyor.ve tabii ki bildiğiniz gibi quicktime lazım.belki quicktimeI açıp codec uyarısı da görebilrsin.ama bence yine de senin bilgisayarın bozulmuş.sevgiler saygılar.esen kalın.

abi gene geyiği patlatmışsın ve erene giydirmişsin.:Dyok abi bilgisayarım ii durumda çok şükür.bilgisayardan anlarım ama bu pdf dosyalarını hemen hemen hiç kullanmadım.ilk defa kullanıyom.ondan acemilik var.:D neyse saolun ben bi deniyecem biraz daha cebelleşiyim.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

bu arada ben dersleri beğenmedim yani pek farklı ve özel bişey yok yani berklee olması pekde bişey kazandırmış gibi gözükmüyor,internette online bedava guitar lessons diye bulabileceğiniz şeylerin aynıları var tek değişiklik pdf formatında o kadar yani..

"Gitarımı bilgisayara nasıl bağlayacağım?" mı diyorsunuz?
Teori öğrenip milleti bunaltmak istiyorsunuz ama nasıl ve nerden, bilemiyor musunuz?
"Alem pro kayıt görsün istiyorum" gibi bir endişeniz mi var?
"Elektrogitarımda dakikada bir milyon baloncuk" kaygısı sizi yedi bitirdi mi?

O zaman burası tam size göre! Berklee School of Music, bir çok dersini PDF, MOV ve DOC formatlarında "halk"a açmış. Kayıt olmak yok! Para ödemek yok! Gir, indir!

Çok ciddi bir mesaj olmadı ama içeriği ciddidir.

http://www.berkleeshares.com/

adresinden bir çok on-line derse ulaşmak mümkün. Metrekare başına 10 metal grubu düştüğü ülkemizde, artık bu rakamın 100'lere varması dileği ile.
Gitarı bilgisayara bağlamak için ne yapmak gerek?

Geri