Sahibinden.com'daki Mesaj Ve Numara Sıkıntısı - Lütfen Herkes Bir Kez Okusun !

Merhabalar,
Sahibinden.com'un son 1-2 aydır yaptığı yeni bir uygulama sanırım ancak üyelerin çoğu bundan habersiz.
Olay şundan ibaret, çok fazla mesaj trafiği olduğundan ilanlara böyle bir seçenek konulmuş sanırım.

İlan verirken, bilgileri girdiğiniz sayfada isminizin ve numaranızın yanında "diğer kullanıcılar mesaj gönderebilsin" diye bir seçenek var. Onu tiklemediğiniz takdirde üyeler size o ilanla ilgili mesaj atamıyor.

İlanları gezerkende bu epey sinir bozucu oluyor, hem alırken hem satarken.

Diyeceksiniz ki telefon numarasından ulaşsın, o da karmakarışık. Sistem karışmış durumda, yani sizin ilanınızda yada gönderdiğiniz mesajlarda telefon numaraları sürekli değişiklik gösteriyor.

Yani kısacası hiçbir şekilde size ulaşılamıyor ürünle ilgili.
Tekrar etmek gerekirse, ilana ayrıca numaranızı yazınız ve mesaj gönderilme seçeneğini tikleyiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Takas kısıtlaması için "tks" yazın yeterli :)
ikinciside, madem numaramı alıyosun zorla bari onuda kullanıcılara düzgün ver.
Dün bir arkadaşla konuşuyorum, arka arkaya 3 mesajım var üçündede görünen numara farklı. :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu konuyu biraz yukarı taşıyalım... Hala ilanların %70'in de mesaj gönder seçeneği yok. İlana "burdan mesaj atın lütfen" yazmışlar ama olaydan haberleri yok. :)

Sürekli olarak mesaj atma sıkıntısı oluyor uzun süredir böyle şikayet ettim telefonlada aradım mail attım en son dilekçe yazmayı düşünüyorum !!

Hayır dediğiniz gibi mesaj atma kapalı oluyor saçma bir sistem olduğunu belirttim.Mesaj attığında altında neden numaram çıkıyor belki istemiyorum diyerek bunuda belirttim ama pek önemsenmedi herhalde en ufak bir gelişme yok durumla ilgili.

Sorunlarla ilgileneceklerini hiç zannetmiyorum.
Tamam numarayı zorla veriyorlar ama bir arada onlar karıştı. Atıyorum altta numara var, arıyorsun başkasının numarası çıkıyor.
Mesaj olayına söz bulamıyorum zaten. Çoğu kişininde haberi yok. Sonra düşünüyor kara kara ulan hiç soran eden yok diye.

Abi çok teşekkür ederim ya ilanıma mesaj gelmiyor diye fiyatı indire indire bir hâl oldum, meğerse mesaj kutucuğu işaretli değilmiş. Düzenledim şimdi onaylanmasını bekliyorum.

up... 4 tane ilan var hepsini kontrol etmiştim zaten daha önceden 1 tane yeni ilan vermiştim onda yokmuş.Gerizekalı site ya... başlık ya sabit olsun ya da sürekli uplayım millet okusun.

Hayır dediğiniz gibi mesaj atma kapalı oluyor saçma bir sistem olduğunu belirttim.Mesaj attığında altında neden numaram çıkıyor belki istemiyorum diyerek bunuda belirttim ama pek önemsenmedi herhalde en ufak bir gelişme yok durumla ilgili.
Bugün ben de bununla ilgili bir mesaj attım...
PC satmaya çalışırken özellikle gece 11 de 12 de gelen telefonlardan sıkıldım artık.

Ben belki mesajlaşmak istiyorum sadece niye zorla telefonumu veriyor ki...

Sahibinden.com'a bu konuyla ilgili mesaj atarsanız belki genel kitle itiraz ederse uygulamayı kaldırabilirler...

Geri