Epiphone Lespaul Custom Pro Hakkında

Gitarı ben denedim ve çok hosuma gitti coil tap özelliği var manyetikleri bolebiliyorsun. Maun sap ve maun gövde sustain i baya sağlam. Ancak şöyle birşey var gitar do re müzikte bulunmuyor hiç bir bayiisinde. Belirli bir kaparo birakip sipariş etmen gerekiyor. Sipariş in gelmesinde bir ayı bulur dediler bana. O fiyatta başka bir müzik markette yok maalesef.

Gitarı ben denedim ve çok hosuma gitti coil tap özelliği var manyetikleri bolebiliyorsun. Maun sap ve maun gövde sustain i baya sağlam. Ancak şöyle birşey var gitar do re müzikte bulunmuyor hiç bir bayiisinde. Belirli bir kaparo birakip sipariş etmen gerekiyor. Sipariş in gelmesinde bir ayı bulur dediler bana. O fiyatta başka bir müzik markette yok maalesef.
Evet fiyatı cok uygun bende bu hafta sonu denemeye gitmeyi düşünüyordum :) teşekkürler bilgilendirme için

oneryavuz dan da alabilirsiniz, benim alışverişim olmadı ama sanalpazarda referansı çok, fiyatlarıda uygun, örneğin biçrok mağazanın havale ile sattığı rakama sanalpazar üzerinden 12 taksitle alabiliyorsunuz diye biliyorum.

O

orhun

Merhaba arkadaşlar ben bu gitarı kullanıyorum zuhal müzikten aldim gitarin
gerçekten güzel özellikleri var ağaç maun ağacı manyetikleri probucker zaten ismi o yüzden custom pro tek dezavantajı roland amfilere benziyor çok ağır ama çok sağlam bi gitar ama gitari kesinlikle öneririm isteğiniz sesi vereceğine garanti veririm