Epiphone Lespaul Custom Pro Hakkında

Gitarı ben denedim ve çok hosuma gitti coil tap özelliği var manyetikleri bolebiliyorsun. Maun sap ve maun gövde sustain i baya sağlam. Ancak şöyle birşey var gitar do re müzikte bulunmuyor hiç bir bayiisinde. Belirli bir kaparo birakip sipariş etmen gerekiyor. Sipariş in gelmesinde bir ayı bulur dediler bana. O fiyatta başka bir müzik markette yok maalesef.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Gitarı ben denedim ve çok hosuma gitti coil tap özelliği var manyetikleri bolebiliyorsun. Maun sap ve maun gövde sustain i baya sağlam. Ancak şöyle birşey var gitar do re müzikte bulunmuyor hiç bir bayiisinde. Belirli bir kaparo birakip sipariş etmen gerekiyor. Sipariş in gelmesinde bir ayı bulur dediler bana. O fiyatta başka bir müzik markette yok maalesef.
Evet fiyatı cok uygun bende bu hafta sonu denemeye gitmeyi düşünüyordum :) teşekkürler bilgilendirme için

oneryavuz dan da alabilirsiniz, benim alışverişim olmadı ama sanalpazarda referansı çok, fiyatlarıda uygun, örneğin biçrok mağazanın havale ile sattığı rakama sanalpazar üzerinden 12 taksitle alabiliyorsunuz diye biliyorum.

Merhaba arkadaşlar ben bu gitarı kullanıyorum zuhal müzikten aldim gitarin
gerçekten güzel özellikleri var ağaç maun ağacı manyetikleri probucker zaten ismi o yüzden custom pro tek dezavantajı roland amfilere benziyor çok ağır ama çok sağlam bi gitar ama gitari kesinlikle öneririm isteğiniz sesi vereceğine garanti veririm

Geri