Teoman

Teoman
Tarih : 19.12.2008 23:45:00
Mekan : Ooze Venue
Bilet Fiyatları: 28,00 YTL (Ayakta) Kapı: 25,00 YTL
Ön Bilgi:
- 18 yaş sınırı vardır.
- Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
- Alkollü içki satışı vardır.
- Kapı açılış: 21:00 \ Konser: 23:45

ayrıntılı bilgi için http://www.teoman.org

lisede çok dinlerdim bu adamı. son zamanlarda da yaklaşık 3 5 yıldır bi soguma geldi. hiç açıp da teoman dinledigimi hatırlamıyorum. bi acaip insan.. neyse hakarete varmasın şimdi..:)

yeni albümü çıkacak ocak ayındaa istersen takip et yada benle iletişime geç ben sana iletirim şarkılarını belki bu yeni albüm yeniden ruhunu titretebilirrr zapin

31 Ocak 2009 - Jolly Joker Balans Konseri / İstanbul

Tarih : 31.01.2009
Kapı Açılış: 21:00:00

Bilet Fiyatları:
1. Kategori: 56,50 TL
2. Kategori: 79,00 TL VIP

(18 yaş sınırı vardır)

ayrıntılı bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz. :D

20 Şubat 2009 - Ooze Venue Konseri / İzmir

Tarih: 20.02.2009
Kapı Açılış: 21:00:00
Konser: 23:30:00

Bilet Fiyatları:
Ayakta: 28,50 TL

(18 Yaş sınırı vardır)

ayrıntılı bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz. :D

Teoman Yüxexes Nisan Sayısında

KAPAKteo.jpg

poster4-1.jpg

Teoman Yüxexes Dergisinin Nisan sayısında röportaj ve posteri ile yer almaktadır.

Yeni albümün en başarılı şarkıları,

Sevişirdik Bazen (son zamanlardaki türkçe rock adı altında dinlediğim en iyi şarkılardan biri.)

Çoban Yıldızı (fransızca bir şarkının bestesi üzerine yazılmış sözlerle ve çok güzel bir yorumla harika bir şarkı olmuş.

Ruhun Sarışın (Munzur, güzel bir parça olmuş, Çoban Yıldızının ince vokalinin aksine, olabildiğince kalın sesle yorumlamış şarkıyı Teoman.)

Fahişe (Sözler ve yer yer müzik çok etkileyici.)

Gündüz düşleri, Uçurtmalar...

Her şarkıda farklı şeyler denemiş Teoman, daha edebiyata bulaşmış sözler, önceki Teoman albümlerinde pek rastlamadığımız kadar müzikal çeşitlilik var.)

Albümün olumsuz tarafı bana, 3 yıllık bir ara olsa da biraz aceleci davranılmış olması gibi geldi. Şarkılar güzel ama bu acelecilik çok daha iyi bir noktaya varabilecek albümü biraz geriletmiş sanki. Teoamın vokali yer yer çok iyi, yer yer bu aceleciliğin kurbanı olmuş gibi.

evet gerçekten dediğin çok doğru bi müzikal çeşitlilik var ve bişeyler denenmiş.albüm idare eder bence.baştan sona sadece 2 kez dinledim.çok fazla sevmedim bişeyler eksik geldi dinlerken niyeyse ama yine de fena değil albüm özellikle dumanın ardından dinlemiştim ve dumanın yeni albümünden sonra baya iyiymiş gibi gelmişti:)sevişirdik bazen güzel şarkı

vasat denilebilecek tek bi şarkı bile yok, albüme alışmak biraz zaman alıyo ama bazı şarkılar gerçekten bağımlılık yapıyo:) yalnız kalpler sütunu çok anlamlı bi şarkı

Teomanın yeni albümü Aşk&Gurur çıktı.
Bir kaç kere dinledikten sonra albüme alışılıyor ve albümde çok güzel şarkılar olduğu farkediliyor ilk dinleyiş de ben kendi adıma hemen benimseyemesem de.
Özellikle Martılar şarkısını dinlemenizi tavsiye ederim.
Tüm şarkılar hoş diyebilirim. Ölüm Işığa Uzanmış, İstanbul'da, biraz Tanju Okan'ı andıran söz müziği Mabel Matiz'e ait Sahilde Bir Sarhoş... Tek Başına Dans, Tesadüfen, Bana Öyle Bakma, Yıllar Sonra... Tüm şarkıları saydım sanırım, Romantik ve Bak Hayatına kalmış, onlar da güzeller.
Ama Martılar'ın yeri ayrı benim için.

Geri