Gri''ff

garage barda dağıtılan demolarınızdan birini ele geçirdim, büyük bir hevesle dinledim. şarkılar birbirinin aynı gibi geldi bana. fekat sound ve tarz güzel gayet. başarılar arkadaşlar..

ya bence senin belirttiğin kadar bariz bir benzerlik kesinlikle söz konusu değil şarkılarda.
ama yinede eleştirilerin için sağol.

ben şarkıların hikayelerini de öğrenen biri olarak diyorum ki kesinlik hiç bir benzerlik yok emi olun.soundlar ise şüphesiz çok başarılı.bu grubu takib edin çok iyi yerlere gelecekler
ankaradan selam :)

Gri''ff 28 Ekim Cuma günü Bursa Çaçaron Bar da sahne alacak. Önce Bursa dan Recall grubunun sahne alacağı gecede Gri''ff ilerleyen saatlerde sahne alacak. ERT nin katkılarıyla gerçekleşen bu konserin ardından, Bursa ile ilgili daha güzel planlar da bizleri bekliyor Gri''ff olarak... Bursalı dinleyicileri bekliyoruz...

Gri''ff 28 Ekim tarihinde bazı nedenlerden dolayı sahne alamadı.Yakın bi zamanda aynı yerde bir konser gündemde.

Saygılar...

Gri''ff konser...

***Gri''ff konser programı...

10 kasım Bursa Çaçaron
12 kasım Antalya Gizli Bahçe
16 kasım Eskişehir Gar bar
17 kasım Bursa Çaçaron

Bi arkadaş tavsiyesiyle(A!iye ile) az önce indirdim şarkılarınızı. Soundunuz iyi. Ama duyduğuma göre konserlerinizde daha sert bir sound oluyormuş. Eskişehirde sürekli dinleyebilseydik keşke sizi. Umarım 16sında A!iyeleri kafalayıp geliriz konserinize. Bekleyin bizi ;) Kolay gelsin

Eskişhir konserinin tarihi 18 ine ertelendi, 5 grup la beraber sahne alacagımız bir festival olacak... Dogru söylemiş sana aliye, Sahne de sound da vokal de daha sert oluyor. Gar bar da görüşmek üzere.

Eskişehir konserin kesin tarihi 19 kasım olarak ayarlandı... Festival şeklinde olacak konserde ayrıca;

Sıfırın altında
Mangır

Lego
Recall

grupları da sahne alacak...

grubu eskişehirde soundcheck dahil 2 3 defa izledim.açıkçası vokalin gitar çalışı dışında pekte farklı gelmedi.garip gelen bişi soundcheck olayında bi defa olayı çok fazla abartıolar.yani önemliolduğunu biliorm ama bi şarkı komple çalındıktansonra sadece basıaçarmısın biraz deyip aynı şarkıyı bi kez daha deniolar yani madem açılcak daa önce sööle şarkıyı çalarkan.smoke on the water şarksından bıkkınlık geldi30 defa dinledim sayelerinde.repertuar gzl.şarkılarda müzikal anlamda gzlama vokal ses olarak pek hoş gelmedi.ama vokal çok ii gitar çalıo o açıdan taktiri hakedio bence.umarım daha ii olur herşey...

valla eger bizi soundcheck te de dinlediysen sıkılmam normal. ama bizim soundcheck yuzunden başımız cook ağrıdığı için biraz uzerinde cook duruyoruz.soundcheck için belirlediğmiz 1-2 şarkıyı bi kaç çalarız. sonucta seslerin hem seyirciye iyi gelmesi hem de bize iyi gelmesi gerekir.yani seyirciye iyi gelipte bize iyi gelmediği zamanlarda konsantre olamıyorsun tam olarak yada hiç duymadığın zaman. biz inanıyoruz ki eğer sonudcheckimiz iyi bi şekilde alırsak icra ettiğmiz muziği de aynı şekilde guzel ve kaliteli bi şekilde sunarız bu yuzden de sonundcheck e onem veriyoruz.
dusuncelerin için teşekurler

valla eger bizi soundcheck te de dinlediysen sıkılmam normal. ama bizim soundcheck yuzunden başımız cook ağrıdığı için biraz uzerinde cook duruyoruz.soundcheck için belirlediğmiz 1-2 şarkıyı bi kaç çalarız. sonucta seslerin hem seyirciye iyi gelmesi hem de bize iyi gelmesi gerekir.yani seyirciye iyi gelipte bize iyi gelmediği zamanlarda konsantre olamıyorsun tam olarak yada hiç duymadığın zaman. biz inanıyoruz ki eğer sonudcheckimiz iyi bi şekilde alırsak icra ettiğmiz muziği de aynı şekilde guzel ve kaliteli bi şekilde sunarız bu yuzden de sonundcheck e onem veriyoruz.
dusuncelerin için teşekurler

!4 aralık ta eğer ki bir aksilik çıkmaz ise, Eskişhir Gar Bar dayız, 5 grupla daha beraberiz... Bu bir yardım konseri. Van daki çocuklar için. Herkesi bekleriz...

14 aralık konseri

Arkadaslar, çarşamba günkü yardım konseri yer ile ilgili ortaya cıkan bir sorn nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi... Tarih daha kesinleşmese de muhtemelen önümüzdeki haftalarda bu konser gercekleşecek. Tarihini yine buradan duyuracagız.

Arkadaslar 3 ay aradan sonra yeniden sahnedeyiz. 8 nisan cumartesi eskişehir Gar bardayız. Hepinizi bekliyoruz... Yeni besteleri de ilk kez çalacagız bu konserde.

Geri