Sons Of Anarchy

'Forum Meydanı' forumunda illnino tarafından 29 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]

  Kendi başlığını açmasam olmaz seviyede bir dizi.daha doğrusu eser. 5.sezonun da ve en az 2 sezon daha gidecek. izlemeyen güvensin bana.bağımlılık yapacak.
   
  yenidenyeniyine ve RedS13 bunu beğendi.
 2. Dizi çok güzel. Ama motor, özellikle harley davidson tutkusu başlatıyor söyleyeyim :)
   
 3. Bu haftaki bölümü henüz izleyemedim ama gidişat pek iyi değil, Jax'in lider özelliklerini yitirdiğini düşünüyorum, kontrolü kaybetti sayılır, gerçi Senaristlerin sağı solu belli olmaz, bize böyle düşündürtüp, son dakika ters manyel yaptırabilirler :)
  Yine de 5 yıldır severek takip ettiğim tek dizi. Lost'tan sonraki oluşan boşluğu, acaba bu hafta ne olacak kaygısını en güzel dolduran iki diziden biri. Diğeri de tabi ki The Walking Dead :)
   
 4. Henüz ikinci sezonun ortasındayım, dolayısıyla aradaki spoilerları okumuyorum. Şu dizinin logosunu yıllardır avatarında taşımasıyla speşıl tenks tu illnino. Bilinçaltımıza işlemiş.

  Alemin kralı SAMCRO!
   
  illnino bunu beğendi.
 5. müzikleri de çok kraldır. soundtrack albümleri kolayca bulup edinebilirsiniz. daha önce videolar bölümüne "house of the risin sun" şarkısını koymuştum 4.sezon finalinde çalan.
   
 6. Vallahi de çok kral müzikler. "Songs Of Anarchy Music From Sons Of Anarchy Seasons 1-4" adlı bir soundtrack albümleri var torrentlerde. Kaç gündür gece gündüz dinliyorum doyamadım.

  İkinci sezonun sonlarındayım ve bence dizinin en kral adamı tartışmasız Opie.
   
 7. çabuk izle de yetiş normale.spoiler olmadan muhabbetini edek.
   
 8. İkinci sezonu da bitirdim. Şu artık kesin, Battlestar Galactica ve Dexter ile beraber izlediğim en kral dizilerde ilk üçe girdi şimdiden. O nasıl müziklerdir ulan? Rolling Stones'un efsanevi Gimme Shelter'ına nasıl bir cover yapmışlar öyle. Hastası oldum. Şu video bence çok spoiler sayılmaz, diziden kısa kısa görüntülerle Gimme Shelter.

   
 9. Olum bu şarkıyı da Katey Sagal söylüyormuş lan vay vay vay bizim Peg Bundy'ye bak. Ne kadar güzel sesi varmış yahu, bayıldım. Bob Dylan'ın arkasında back vokal yapmışlığı varmış hatta ulan vay ki ne vay.

   
  illnino bunu beğendi.
 10. 4.sezon finaline gelde şarkıyı duy esas.videolar bölümüne koymuştum.
   
 11. 5x13 sezon finali.

  yok ebenin ali sami!

  oha lan otto ohaaa! manyaktın ama dilini kopardın ya la! tig denen kımıl zararlısını keşke bıraksaydı jax. ama müthiş bir strateji ile hem pope'u kaldırdı hem de clay i okkanın altına gönderdi. gemme kaltağı ise hemen sattı clay i. kabakta doktor hanıma patladı.
   
 12. En kötüsü olayın tara ya kalmış olması . Yalnız jax in şerife kimin ihbar ettiğini sormaması büyük saçmalık.Sonra da Gemma tam 4. sezon finali gibi jax ın arkasında durdu tam sinir oldum. Şu kadının oyunları her ne kadar diziye heyecan katsa da damarıma basıyor benim
   
  illnino bunu beğendi.
 13. 5x13teki sympath for the devil dinlediğim en güzeli diyebilirim sanki.
   
 14. Katey Sagal'ın Golden Globe kazandığı videoda Ed O'neill'ı gördüm ve Married With Children nostaljisi yaşadım. Hey gidi Bundy ailesi.

   
  illnino bunu beğendi.
 15. kaçıncı sezona geldin?
   
 16. Dördüncü sezonun sonlarına yaklaştım. Jax angut ya, dizinin en kral adamı Opie reyiz bence.
   
 17. 5.sezonu da izlede konuşak adam gibi şöyle.
   
 18. Yayınlanan tüm bölümlerini izledim bitirdim bunun da. İyi halt ettim diğer diziler tatildeyken gene boşluğa düştüm. Çok başka bir dizi, acaip senaryo be. Ratingleri Game Of Thrones'u sollamış sanırım Amerika'da. Sanki kendim Charming'de yaşıyor gibiydim izlediğim süre boyunca. Rüyamda Opie'yi gördüm olm o derece. En kral karakter Op, ondan sonra İskoç Chib reyiz.

  Ulan Otto sana ne diyelim, ne çeşit bir psikopatsın belli değil. Her şey tamam da Bobby'nin triplerine uyuz oldum ben. Jax'e muhalefet ediyorsun gizli saklı kişisel işler çevirme diye. Kendin aynı şekilde Clay'i ölümden kurtarıyorsun, ne fark var arada Fat Elvis? Bir de vp patchini sökmüş gavat, isabet olmuş ulan Chibs olur işte vp. Patch sökeceksen Tig gibi delikanlı ol. İbnedir puşttur Tiggy ama Clay'in Gemma'yı dövdüğünü öğrendiğinde direkt söktü kolundan attı masaya.
   
  illnino bunu beğendi.
 19. opie en sevdiğim adam diye ilk yazdığında,sanki ortak bir arkadaşımız ölmüşte senin haberin yokmuş gibi hissettim. içim cız etti lan. önce onu muhbir sanıp yanlışlıkla karısını taradılar,sonra clay piçi babasını vurdu,en sonda tig malının bok yemesi yüzünden hapiste kendini feda etti. üşüyoruz southern-sluge metalci tipli opie reyiz.
   

Bu Sayfayı Paylaş