İz

Saol sanırım sende anılsın 8) eleştiri ve iyi dileklerin için teşekkür ederiz.Yakında konser ve bar programıyla canlı izleme fırsatı da bulabilirsin bizi ;)

görüşmek üzere .....

gençler hosgeldiniz :twisted: Gözümüz yollarda kalmisti :p
Hayirli ugurlu olsun... kaydinizi da dinledikten sonra en yakin suredede canli performansinizida izlemek istiyorum...
Gorusmek uzere,yolunuz acik olsun...basarilar... ;)

Imza:"KALPAZAN" :twisted:

anıla

seni burda görmekte güzel anılcım kayıt aceleye geldi biraz davulunu oturduğum an çaldım :) okadar oldu olur okadar idare et beni biliyosun ;) ilgin için sağol görüşmek üzere

Grubumuza Mert Bekişoğlu (klavye - piyano) dahil olmuştur. Artık 5 kişiyiz 8)

konser programı yavaş yavaş belli olmaya başladı netleştikçe buradan bildireceğiz.

26 Kasım Cumartesi günü saat 17:00 da Radyo Başkentte (104.2) canlı yayındayız ''İz'' olarak. Diğer bestelerimizden de alıntılar yapılacak programda.Görüşmek üzere :)

ıııııııııııııııı mi

8O üffffffffffffff,çok sağlam gruptur,canlı olarak izlediğimde kayıttan farklı herhangi bir ses duymadım kısacası...

Arkadaşlar 31 aralık -1 Ocak tarihlerinde saat 23:00 den 01:00 saatlerinde Kıbrıs Girne meydanında halk konserimiz var.Kıbrısta olan bütün arkadaşları bekleriz. görüşmek üzere=)

Kıbrıs konseri gerçekten cok iyiydi. Kıbrıstan gelen arkadaşlar varsa onlara çok teşekkür ediyoruz. Yaklaşık 4000 kişi civarı insan varkı. 4000 kişiyi yılbasına sokmak gerçekten çok güzel bi duyguydu herkese ve kıbrıs halkına çok teşekkür ediyoruz bizleri yanlız bırakmadıkları için...

Selam beyler. "Tenini" gercekten iyi bi beste olmus. ayrica kayit da saglam. tebrikler. umarim canli olarak da izleme firsati bulurum.
yolunuz acik olsun.. ;)

teşekkür ederiz :)

eğer ankaradaysan çok yakın bi tarihte ankarada konserimiz olcak.
Tenini dışında 3 4 bestemizi de çalcaz önümüzdeki konserde.

İyi dileklerin için teşekkürler tekrar görüşmek üzere :)

purevolume de ki resimler hoş :D hele bi resim var ki.ankaralı olduğunuzu bilmesem ingiliz ya da irlandalı bi rock grubu sanardım :D

gözlüklerle olan resmi sevmedim ama.ayna havası var.

şarkıya gelince sevdim indirdim hatta :D

pudding demiş ki:
purevolume de ki resimler hoş :D hele bi resim var ki.ankaralı olduğunuzu bilmesem ingiliz ya da irlandalı bi rock grubu sanardım :D

gözlüklerle olan resmi sevmedim ama.ayna havası var.

şarkıya gelince sevdim indirdim hatta :D

Kenan ve benim soyumuz irlandaya dayanıyo zaten.Diğerleri ingiliz ve romanya asıllı o yüzen :)

Sanırım promo fotolara bakmışsın ilgine teşekkürler

şarkıyı beğendiğine sevindik inşallah kayıtlı olan diğer şarkılarımızı da en yakın zamanda size ulaştırıcaz.

www.purevolume.com/iz

yaşıyoruz yaşıyoruz ölmedik :) besteler üzerinde yoğunlaşmış durumdayız, konser olarak durulduk bu aralar biraz .Ama en kısa zamanda diyorum :)

görüşmek üzere

18 şubat saat 20:30 da Saklıkent de konserimiz var arkadaşlar herkesi bekliyoruz şimdiden teşekkür ediyoruz

18 Şubat Cumartesi saat 9 30 sularında ''İZ'' saklıkentte sahnede olcak arkadaşlar.
Herkesi bekleriz , herşeyin ii olması dileğiyle :)
www.saklikent.com

Saklı Eğlence
Deja-vu , İz , İdea

Tarih: 18 Şubat Cumartesi

Kapı Açılış: 20:30

Bilet Fiyatı: 10 ytl

Kapıda bilet: 12.5 ytl

Geri