Jackson ın Hindistan malı hikayeleri hakkında..

rastansaga demiş ki:
Savunmuyorum. Sadece objektif olarak değerlendiriyorum. Bunu iyi ayırd et.
o zaman yeni bir model olduğu için çok yeni bir cort kullanıcısı olduğunu varsayıyorum.Diğer modellerdeki zamanla performansın yitip gitmesi problemi senin gitarında da olacak olursa cortun acı yüzünü anlamış olursun...

anti social canım kardeşim ben bıktım tartışmalardan sıkıldım. Onun için başkasıyla uğraş. Ben 6 yıldır Cort kullanıyorum 3 tane aldım daha önce hepsi de sapa sağlam çıktı uzun seneler kullandım. Bu da 4.sü oldu onun için bana bunu öğretmeye kalkma. Madem kötü alma boşver. Beni de rahat bırak.

ya ne bu direk kavga ortamı yaratmaya çalışıyosun adam gayet güzel bi üslupla bişey demiş senin verdiin "kabaca" cevaba bile seviyesini bozmadan cevap vermiş. kavga ortamı yaratmayalım lütfen

Su cort sevdasını anlamadım. Hatta cort a okadar baglanmısınız ki Jackson la bile karsılastırıyosunuz.Biri bana su cort un guzelligini anlatsın. Jackson dan dahamı ii yani????

Puredeath demiş ki:
Su cort sevdasını anlamadım. Hatta cort a okadar baglanmısınız ki Jackson la bile karsılastırıyosunuz.Biri bana su cort un guzelligini anlatsın. Jackson dan dahamı ii yani????

Gerekli başlıklarda defalarca tartışıldı cort ve jackson kelimelerini yazıp arama yaparsan tüm yorumları görebilirsin.Bu saatten sonra aynı konuların dönüp dolaşıp yeni tartışmalar yaratması hoş olmaz.

Biri bana su cort un guzelligini anlatsın. Jackson dan dahamı ii yani????

Bu iki cümle yeni bi tartışmayı çok rahat alevleyebilecek cümleler.Çok önce derken kasdettiğinin ne olduğunu anlamadım zaten uzun uzdıya tartışıldı bitti.Uyarı olarak da algılamanı istemem sadece tavsiye şu aralar zaten ortam gergin,insanlar açtıkları başlıklarda sorularının tam cevabını bile almadan olay marka tartışmasına giriyor.Biri sana cevap verip yeni bir tartışma başlamadan önce mesele hallolsun diye yazdım o mesajı.

Cort'la ilgili, ''Ibanez'den ayrılan tasarımcıların oluşturduğu bir firma'' diye birşey duymuştum, doğrumudur, muhtemelen ''rastansaga'' biliyordur, yeni bir başlık açmak istemedim, yeri gelmişken sorayım dedim...

Her zaman her yerde söylediğimiz bir şey var, Cort-Jackson yoktur, gitar vardır "gitar" vardır... Bazı firmaların ürünleri içerisinde "gitar" oranı baya fazla oluyor. Bazılarını da kişisel olarak daha fazla seviyoruz, bu kadar :)

DaveMustaine_64 demiş ki:
Her zaman her yerde söylediğimiz bir şey var, Cort-Jackson yoktur, gitar vardır "gitar" vardır... Bazı firmaların ürünleri içerisinde "gitar" oranı baya fazla oluyor. Bazılarını da kişisel olarak daha fazla seviyoruz, bu kadar :)

Budur.. Gitarın şekline headstock'taki yazısına mı aşık oluyorsun özelliklerine mi fiyatına mı sana kalmış...

jackson'ın buzamana kadar beğendiğim çok nadir modelleri olmuştur.. jackson genelde alder kullanmasına karşın benim gözüme kestirdiklerim hep maun çıkıyor :) tevekkeli diil kan çekiyor demekki.. ;)

vileshome demiş ki:
jackson'ın buzamana kadar beğendiğim çok nadir modelleri olmuştur.. jackson genelde alder kullanmasına karşın benim gözüme kestirdiklerim hep maun çıkıyor :) tevekkeli diil kan çekiyor demekki.. ;)

Jackson Kelly'lerin hastasıyım, RR'lerin ustasıyım :)

Ya abi bi de fi tarihinde sen bana benim gitarı kaça aldığımı sormuştun yamulmuyorsam değil mi? 500 euroya almıştım yeni aklıma geldi cevap yazamamıştım o başlığa kusura bakma :)

TheJester demiş ki:

Budur.. Gitarın şekline headstock'taki yazısına mı aşık oluyorsun özelliklerine mi fiyatına mı sana kalmış...

İkisine birden. Jackson logosu gerçekten çoook açık ara en iyi logo BENCE piyasadaki :p

TheJester demiş ki:

İkisine birden. Jackson logosu gerçekten çoook açık ara en iyi logo BENCE piyasadaki :p

Jackson logosunu da çok severim ama benim favorlerim ESP ve Gibson'dur.. Gerçi logolar öyle janjanlı değil Jackson'da da ESP'de de Gibson'da da ama güzel duruyor işte :)

TheJester demiş ki:
vileshome demiş ki:

Ya abi bi de fi tarihinde sen bana benim gitarı kaça aldığımı sormuştun yamulmuyorsam değil mi? 500 euroya almıştım yeni aklıma geldi cevap yazamamıştım o başlığa kusura bakma :)

gitar neydi birader :)

vileshome demiş ki:
TheJester demiş ki:
vileshome demiş ki:

gitar neydi birader :)

:) Epiphone Gothic Explorer

Kusura bakmayın dağıttık biraz başlığı...

Geri