evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

rockalive43mini.JPG

Bekliyoruz herkesi...

ezgıcııım canım bak yasasın ıste ben demıstım evılcats 15 ekımde cıkar dıye.. meaknın adı deyısık olsada sız yetersınız.. keske gelebılsem sızı dınlıyebılsem canım

Evett çok çok merak ediyorum sizi gelip de dinlicem ama aklıma bişey takıldı.Forumu da takip etmedim kusura bakmayın.İLk sayfada vokalden bahsedilmemiş ama bir vokaliniz var sanırım :) Bir de punk-rock türkçe mi yabancı mı repertuarınızı merak ettim.Cumartesi de gelip dinlicem.Başarılar arkadaşlar..

EDİT:: Vokal bulmuşsunuz kızmış okudum gece gece başka işi olmayınca insanın :D Bir hatırlatma forumunuza osiris yazar da geyik olmaz mı :D Hele o Sercanım yok mu..Allah kabul etsin sercan ayakabılar geliyo az kaldı :D

ozgun1907 demiş ki:
Evett çok çok merak ediyorum sizi gelip de dinlicem ama aklıma bişey takıldı.Forumu da takip etmedim kusura bakmayın.İLk sayfada vokalden bahsedilmemiş ama bir vokaliniz var sanırım :) Bir de punk-rock türkçe mi yabancı mı repertuarınızı merak ettim.Cumartesi de gelip dinlicem.Başarılar arkadaşlar..

EDİT:: Vokal bulmuşsunuz kızmış okudum gece gece başka işi olmayınca insanın :D Bir hatırlatma forumunuza osiris yazar da geyik olmaz mı :D Hele o Sercanım yok mu..Allah kabul etsin sercan ayakabılar geliyo az kaldı :D

oğlum geldi lan ayakkabılar.. ne diyon sen :p .. cumartesi gelde göstereyim.. :p :!:

çok saolun arkadaşlar konsere hepinizi beklioruz tanıdık tanımadık :) desteiniz bizim için çok büyük moral

vokal konusuna gelince deişen pek bişe yok evil cats yine aynı evil cats :LOL: sadece bi arkadaşımız eklendi bazı parçaları o sölicek

repertuar türkçe-ingilizce karışık

gelenler görücek fzla anlatmiim ama bu konseri kaçırmayın sadece onu sölüorum sora bi 6 ay daha beklersiniz izlemek için :LOL:

tekrar teşekkürler hepinize,yarın konserde görüşmek dileğiyle!!

Geri