CiNNeT-(izmir)

derinesk demiş ki:
siz sanırım izmirdeki tek rapcore grubu olma ozellıgını tasıosunuz bence cok fazla underground kalmayın mesela album için ugraşın blues tabanlı olmanız sizin için bi artı bence sizede istanbul yolları gozukçek :D :D

teşekurler:) bildigim kadarıyla izmirde rapcore grubu yok yane biz hiç rastlamdık blues tabanlı oldugumuzu ii teşhis etmişsin gerçekten teşekurker:)

naper lan tırrrrak :eek: yiğit :LOL: keeeşşşşşş die nasıl baırıoduk kardeşim senle:D
ama alsancakta çiçekçi romanlrdan az kaldı dayağı yiyodun :D :LOL:
biraz karizmayı sarstık senın burda ama olsun be olum kafaya takmaya değmez bunları gül eğlen işte:)) :twisted: :D bide tom morello yazmış bak bak bak bende m.portnoy a.q. memnun oldum :LOL:

FUNKYSOUL demiş ki:
naper lan tırrrrak :eek: yiğit :LOL: keeeşşşşşş die nasıl baırıoduk kardeşim senle:D
biraz karizmayı sarstık senın burda ama olsun be olum kafaya takmaya değmez bunları gül eğlen işte:)) :twisted: :D bide tom morello yazmış bak bak bak bende m.portnoy a.q. memnun oldum :LOL:

ysuf kardeşime saygılar :LOL: :LOL:

knifeparty demiş ki:
FUNKYSOUL demiş ki:

ysuf kardeşime saygılar :LOL: :LOL:

öpüyorum seni burdan kardeşim :D

derinesk demiş ki:
knifeparty demiş ki:
derinesk demiş ki:
birde bana demo lazım sizin nasıl alırım?

demo şu an yayınlamıoruz gitaristimiz yigitin dedigi gbi anlaşma sureci var o yuzden demo yayınlamıoruz 8)

nese ozaman anlaşma muhabbeti nedir istanbuldan bişiyler vardı onu biliom ama bu başka mı

ya aslında istanbul ama fazla bişey beklemioruz malum maddi durumlar sakat ve bandrol sorunu var biraz

Geri