Twist Off (Alternatif Rock) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda barker tarafından 28 Eylül 2005 tarihinde açılan konu

1. Grup 1 yıldan beri faaliyette ve Türkçe-Yabancı (cover)Türkçe ağırlıklı alternatif rock yapan bir grup.Konser grubu.Bar ve açık hava konserlerinde sahne aldılar ve almaya devam etmektedirler.Bar programları gün geçtikçe genişlemektedir.Grup elemanları;

Gitar-Vokal: Yunus
    Bass: Bulut
    Davul: Erman
    Trompet: Mikail

Görüş ve eleştirilerinizi burdan yazabilirsiniz.

2. YUNUS kim bulut kim tna kim? nerenin tayfası?

3. sen bosver burak hatırlarsın sonra.. cumartesı gunu andac cafede the clash ın sarkısını soledı hanı arkadasım... abi ben cok begendım hem grup olarak hem ınsan olarak cok ıyıler

4. hatırladım... başarılı bir grup...
    başarılar...

5. Arkadaşalar formda acıldı butun herkezı eleştırelere beklıyoruz ayrıca onursala teşekkur ederız.hoşakalın

6. tre

tre

191
    0
    300
    Hayırlı olsun forumda açıldı. Tam yola çıktığımızın göstergesidir bu işte.. Bikaç stüdyo sonra tamamız...

7. iyi hayırlı olsun forumunuzda.adam bi teşekkür eder(şaka).nese ilerde sizi daha iyi yerlerde görme dileklerimle...

Barker

8. kolay gelsin...

9. bence cok iyi yoldasınız.
    andac cafedeki konseriniz gercekten cok iyi oldu..
    tunc-tuna ile cok daha iyi şeyler bekliyorum..
    bu arada bizleride unutmayın.
    her zaman yanınızdayız..
    yolunuz acık olsun.

10. [​IMG]

HERKES DAVETLİDİR...

11. arkadaşalar bu hafta cumartesı andacta konserımız vardır herkez davetlıdır bızı sevıp sevmeyen eylenmek ıcın ordayız.

12. çok çok çok basarılar ..umarım dilediğiniz gibi basarılı bi konser olur.. basarılarr..

13. tek bır sorum var.. tunc gelıyorumu

14. arkadaşlar cumartesi andaçta görüşmek üzere hepinize başarılar dilerim

15. evet elemanlar çok iyi insanlar ve bazı şeyleri aşan insanlar mesela sincandan rock grubu çıktığını duydunuzmu işte twist off ender bir örnektir :D

16. arkadaslar sıncan oturmamız muzık yapmamız anlamına gelmez boyle bır ayrımda bulunmak cok yanlış hem 1 kışı sıncanda oturuyo studyomuzun sıncanda olmasından dolayı hepımız ordayız ve bundan şikayetcı degılız tamam cok uzak :lol: bazı seylerı kacırıyoruz 8O ama mutluyuz :) ve ıyı muzık yapanı herkez sever. :D :D :D

17. ARKADAŞLAR

KONSER İPTAL OLDU.

18. aha?????

abi benim kastım ondan değil benim okulum etimesgutta gitar çaldığım için o sincanlılardan ne çektiğimi bilirim onun için size helal olsun

19. tre

tre

191
    0
    300
    Herkes gördü sanırım :(

20. arkadaslar bu haftakı konser ıptal herkze duyurulur [vokal]

Bu Sayfayı Paylaş