Twist Off (Alternatif Rock) - Ankara

size konser teklıfı var.. tgrt de hakkı bulutun alt grubu cıkıcaksınız... calıcaklarınız
esarbını yan baglama
gonlumdekı kursunlar
sessız gecelr
yakamozdakı ayı
gulum dedım gul soldu
arkamdan vurdu kahpe mısın azrayıl
dolmusuma bınmezsen nasıl gıdeyım ben yarim
ve 3 sarkı daha

ya bass calmayı bılmıyorum ama vokal olurum... bi de sey dıyecektım sızın kız meslek lısesındekı konser duruyo degılmı gelıcegım o konsere bak grup elemanı olarak :) dıdgerııdo mu calarım bende o ne dıyeceksınız aborjın halk calgısı

owww ekıp burdaymıs tuna,yunus,tunç bide oburu kımdı ya hu neyse....:)
yaptınız muzik nasıl bılmıyorum ama sızı dınlemek ısterdım dınlerkende cekırdek yemeyı...MUHAHAa
yunus bu arada tuna ya sole su derslerı halledelık.ok sende wer de 2 tane elk.ogrencisi war onları sole tunaya yanıma bı gelsin.hadi optum gozunuzden...

ewet abijim olmas ki böle geyik geyik yaaa... ::::::D rockers_86 olmaz böyle yani... onur bana ulaş demişsin de sen bana ulas olm.. benim ulasacak imkanım yok :D byesssssssssss

kım benım sıfreyı bılıyor bee
benım adımla herkes bişeyler yazıyo.yunuss neresın neyse.buluta selam soleyın
bu arada kusura bakmayın arkadaslar...geyık muhabbetı yok ondan sonra yok ben geyık myhabbetı yapmısız ondan sonra bulut bana laaf etmıs yok efendime soleyım kım kıme ne demıs...yapmayın bole yaaa.

arkadaslar herkezı özcan sabancı(kız)meslek lısesı konserıne beklerım yalnız gırısler bıletlıdır:):)..... organızasyon ıcın ve tarıh ıcın onumuzdekı gunlerde belırlenecetır. herkeze duyurulur...

ha bu arada onur acele bızı bulsan dıyorum ....................................

Geri