Twist Off (Alternatif Rock) - Ankara

nıye ole dıon la arıyoz ya
neyse yakın zamnda bıdene konser bıtanede studyo var volkan haberın olan konser belkı bızızz studyo bızım mekan ok optum hepınızı

yaw cocuklar ben ne dıecem yawww.................
Sevmesen de beni... Özledim sesini... Git desem de yine gitmesen...
Yıllardır çektiğim bu hasret mi çile mi? Haram mısın bana bir bilsem... bu parca hakkında delı planlarım war bana bı alo cekın beaaaa

arkadaslar bu hafta pazar gunu rembetko da sahne alcgız bızı dınleyen seven sevmeyen herkesi beklıyoruz

..
......... , , , ,,,,,, TWİST-OFF..........

04.12 2005 REMBETIKO TUNALI
10.12.2005 DİP BAR
16.12.2005 ÖZCAN SABANCI KIZ MESLEK LISESI
07.12.2005 YENIMAHALLE LISESI
04.04 2006 AKDENIZ UNIVERSITESI TAKIL BAR--THE BAR
17.05 2006 BODRUM MARJE BAR BUTUN DOSTLARIMIZI BEKLIYORUZZZZZZ

Colossal Project Alternatif Konserleri Vol. 3
10 Aralık Cumartesi günü DİP'te sevilen konserler dizisinin üçüncüsü gerçekleşecek. 7 grubun sahne alacağı konserin programı;
15:30 Twist-off,
16:45 Kolaj,
18:00 Sertsessiz,
19:15 Ruh Salatası,
20:30 Kum Saati,
22:15 R.U.J,
00:30 DeM
şeklindedir... Giriş 5 YTL olup. Mekanda bira+mısır 3 YTL olduğunu ve saat 18:00 den itibaren otopark sorunu olmadığını belirtelim. Mithatpaşa Cad. No:62
!!Sabaha Kadar Eğlenicez!! herkese şimdiden teşekkürler...

Colossal Project Alternatif Konserleri Vol. 3
10 Aralık Cumartesi günü DİP'te sevilen konserler dizisinin üçüncüsü gerçekleşecek. 7 grubun sahne alacağı konserin programı;
15:30 Twist-off,
16:45 Kolaj,
18:00 Sertsessiz,
19:15 Ruh Salatası,
20:30 ZapHod,
21:30 Kum Saati,
22:45 Joker
00:30 DeM
şeklindedir... Giriş 5 YTL olup. Mekanda bira+mısır 3 YTL olduğunu ve saat 18:00 den itibaren otopark sorunu olmadığını belirtelim. Mithatpaşa Cad. No:62
!!Sabaha Kadar Eğlenicez!! herkese şimdiden teşekkürler...
Not:programda ufak değişiklikler olmuştur..

merhaba arkadaslar twist-off bu konsere cıkıp cıkmayacagı bellı deıldır.ben volkan grubun klavyecısıyım.saatler bıze uymuyor organızetorler nasıl ıs yapmıs bılmıyorum ama solenenler gıbı olmamıs.bızı dınlemek ısteyenler için formda konser werecegımız yerler yazılıdır.

arkadaşlar, konser programıyla ilgili herhangi bir saat talebi tarafınızdan tarafımıza ulaşmamıştır.. bknz yunus... organizatörlerden ziyade kendi aranızdaki sorunları giderin. irtibat numaram vs var elinizde..

!!COLOSSUS ORGANİZASYON BİLDİRİSİDİR!!

TWIST-OFF GRUBUNUN GEREK AMATÖR RUHU TAŞIMAMASI, GEREKSE VERDİKLERİ SÖZLERİN ARKALARINDA DURMA YETENEÐİ EKSİKLİÐİ SEBEBİYLE BUNDAN BÖYLE GEREK TARAFIMIZDAN GEREKSE 3. KİŞİLER TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLECEK ORGANİZASYONLARIN HİÇBİRİNDE YER ALMAMASI KONUSUNDA KESİN TAVIR VE FİKRİMİZİ HER PLATFORMDA BELİRTECEÐİMİZ İLGİLİLERE DUYURULUR.

COLOSSUS ORGANİZASYON/AJANS ve GRAFİK TASARIM ADINA
İŞLETME SAHİBİ VE ORGANİZATÖR
AHMET TUNCER

TWIST-OFF GRUBUNUN GEREK AMATÖR RUHU TAŞIMAMASI, GEREKSE VERDİKLERİ SÖZLERİN ARKALARINDA DURMA YETENEÐİ EKSİKLİÐİ SEBEBİYLE BUNDAN BÖYLE GEREK TARAFIMIZDAN GEREKSE 3. KİŞİLER TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLECEK ORGANİZASYONLARIN HİÇBİRİNDE YER ALMAMASI KONUSUNDA KESİN TAVIR VE FİKRİMİZİ HER PLATFORMDA BELİRTECEÐİMİZ İLGİLİLERE DUYURULUR.

COLOSSUS ORGANİZASYON/AJANS ve GRAFİK TASARIM ADINA
İŞLETME SAHİBİ VE ORGANİZATÖR
AHMET TUNCER

twist-off hıc bı zaman bole bı durumda kalmaz.eger haksızsa kı haklı saat 18,00 da cıkılması gereken we afişte 15,30 dan soz edılen konser ıcın 15,30 da yer alacaksınız dıe bı olay varsa kı war twist-off bu olayda yer almaz.
bıde onur sal arkadasımızla saatler konusunda konusulmus 2. veya 3, grup olarak cıkmamız konusulmus ama sız bu olayı cıdııye almadınız ve onur sal arkadasımız dedıkı'ahmet abı saatlerı ayarladı' ve bu saatlerde bıze uymadı ve cıkamyoruz.ama sorunlar tek taraflı deıl emın olun.
yıne de bızı dusunup bole gereksız bısey yazmanız ıcın tesekkur ederız

twist-off(klawye)

arkadaslar neyin kawgası weriliyo hala? ewet belki beyefendinin haklı oldugu tek bi nokta war, o da grubun 15:30 gibi bi saatte sahneye cıkamayacagının ( ki zaten ben o saatte kahwaltı yapıyodum:) önceden söylenmemesidir... FAKAAAATTTT öyle bi barda sahnesine cıkaracagı gruplara bu kadar yabancı olması da büyük yanlıştır, twist off'u, ruh salatası'nı we sert sessiz'i ayrı ayrı kac kere dinledin de böyle bi sıralama yaptın diye sorarlar adama... HERKES BİRAZ DİKKATLİ OLSUN LÜTFEN... BİZ BÖYLE HATALAR YAPMAYALIM BİDAHA WE SİZLER DE TAM ANLAMIYLA DÜŞÜNMEDEN BÖYLE TALİHSİZ ACIKLAMALAR DA BULUNMAYIN.... LÜTFEN....

sertsessizi konserden önceki 2 hafta içersinde 3, 1 ay içersinde 4 defa dinleme şansları vardı ki bu konserlerden birinin organizasyonunu yine colossus yaptığı için dinlemişlerdi zaten.

ha, bizden sonraki 3 grup için bir şey diyemiycem.

saygılar.

Geri