[15.12.2012] SQL REMIKS YARIŞMASI BAŞLIYOR (İstanbul)

'Forum Meydanı' forumunda teknoloji tarafından 10 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

 1. SQL REMIKS YARIŞMASI BAŞLIYOR

  Oscar ve Nobel ödüllü sanat yazarı George Bernard Shaw'un da söylediği gibi Hayat, kendini keşfetmekten ibaret değildir, kendini yaratmaktır.

  Audio ve medya eğitimlerinde sektörel farklar yaratan Galatasaray ITM, 2009 yılından bu yana kendini yaratma becerisine sahip "artist/prodüktörler" yetiştirmektedir, "Adele, joe Worricker, Amy Winehouse, Kate Nash, Paul Garred, Hugh Harris & Luke Pritchard" gibi isimlerinde tercih ettiği "Edexcel" eğitim merkezi olarak, kendini yaratma kabiliyetini geliştirmek ve yaymak üzere düzenlediği yarışmalara bir yenisini daha eklemektedir.

  15 Aralık-19 Ocak tarihleri arasında Galatasaray ITM, Sgproder işbirliğiyle düzenlenecek yarışma, katılımcılara; özgün yaklaşım ve kendini yaratma kabiliyetinin Türkiye'deki yansıması özgür kız Nil Karaibrahimgil'in HE-MAN parçasını remiksleyerek, yeni soundlar, efektler, yaratma, aranje ve prodüktörlük yeteneklerini sergileyerek sektöre giriş imkanı veriyor.

  Yanı sıra ünlü prodüktörlerin seminer konuğu olarak remiks yapma teknikleri anlatımına yer veren organizasyon, 10 Aralık 2012 Pazartesi itibarıyla bu eğitim videolarına paylas.com platformu üzerinden ulaşma imkanı veriyor.

  Galatasaray ITM, SgProder, Steinberg, Compel, Muziktek ve Paylas.com sponsorluğundahttp://www.talenthouse.com adresinden online olarak gerçekleşecek SQL Remiks Yarışması; ödül olarak Galatasaray ITM eğitimlerinde 5000 TL değerinde eğitim bursu, İnteraktif sosyal medya platformlarında tanıtım ödülü, Steinberg ve Compel'den sürpriz hediyeler kazanma imkanı sunuyor.

  Katılımcıların http://www.paylas.com adresinden ulaşabilecekleri SQL Remiks Yarışması Seminer Konukları olan prodüktörlerin isimleri ise şöyle:
  CAN HATİPOĞLU
  MURAT UNCUOĞLU
  ERSEN KUTLUK

  Yarışma hakkında Detaylı bilgi için www.muzikteknolojileri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş