mangır

17 sinden sonra gitmeyi düşünüyoruz ankaraya.ama daha randevu almadık.bu arada malesef sadece bir şarkı kaydedecegiz.ama bundan sonra aynı anda 3, 4 parça daha kaydedip demo cinsi bişeyler yapmayı düşünüyorz.ilk önce şu besteyi bi kaydedelimde.

bu arada. mangir
12 kasımda antalya gizli bahçede
16 kasımda eskişehir gar barda
17 kasımda ise bursa çaçaron barda sahne alıyor.ayrıntılı bilgi sitemizdedir.bu şehirlerde olanlarınız varsa mutlaka beklioruz.

eski vokalleriyle ert albümünde olan şarkınızı dinlemiştim baya güzeldi
yeni halinizle dinlemedim
çağlarla birlikte stüdyoya girmiştik yazın
neyse başarılar
yeni demolar bekliyoruz

arkadaşım birincisi sitemiz deil.forum kısmı turk rocka benziyo.çünkü aynı forum motoru phpbb daha farklı yapılabilir ama en sadesi bu. bu forum turk rock editörlerinin icad ettigi bişey deil her yerde var zaten bkz. forum.usakrockfest.com
muzigimize gelersek halkı olabilirsin bazı tarzlara çok ters düşen enstrumanlara sahibiz.ayrıca bu eleştriyi burda deil sitemizde yapmanı yeğlerdim.iyi günler

Arkadaşlar 14 Aralık 2005 Çarşamba günü Van Dumlupınar İlköğretim Okulundaki yardıma muhtaç çocuklar için düzenlenen konserde sahne alıyoruz.

Yer : Eskişehir Gar Bar
Giriş : 5 ytl
18 yaş sınırı yoktur.

Ayrıca Eskişehir yaşayanlarınız kitap defter kullanılmış yada kullanılmamış eşya giysi yardımı yapmak isterseniz E.R.T cafeye bırakabilirsiniz...

Geri