mangır

arkadaşlar mangır bu ay yüxexes dergisinin arge bölümünde yer aldı.
ayrıca 9 mayıs salı günü ikü amatör rock festivalindeyiz. herkesi bekliorz

kayıtlarını dinledim.

oldukça başarılı bi tarz icra etmekteler..
ama biraz daha fazla şehir biraz daha fazla sahne lütfen..
ankara ya bekliyoruz en kısa zamanda..

teprikler :=)

Arkadaşlar şarkılarıı dinledim gerçektenn her iki şarkı için de tebrik etmek gerkirr özellikle de YETER için !!! Ama ilk şarkının kayıt kalitesi biraz düşük olmuşş ama bu kalite de bile şarkının ne kadar sağlam bir şarkı olduğu belli oluyor :) İzmirde Radyo Dokuz Eylül de yayıncılık yapiorum Nerde Kalmıştık isimli bir rock programının yapımcısıyım ... Bu şarkılarınıza yayında yer verebilir miyim acaba ? Bir şekilde iletişime geçerseniz sevinirim '' [email protected] '' başarılar cümlettenn !!!
msn : [email protected]

mangır gerçekten dinlediğim en iyi amatör rock grubu. ya herkes mangırı daha çok şehirde görmek istiyor. bende denizlide görmek istiyorum nolcak. ya abi farkında mısınız acayip tutuldunuz yani artık bir albüm çıkartsanız çünkü size amatör demeye gönlüm el vermiyor ya. bir çok profosyenel gruptan iyisiniz. yeter muhteşem bir parça. parçaların devamını bekliyorum sizi seviyorum hoşçakalın. mangır ile kalın

mangır, türkiyenin ihtiyaç duyduğu potansiyele fazasıyla sahip.canlı izlemeyi en çok istediğim amatör grup.ankaraya bi gelseler.buranın kapıları onlara açık vallaha...

ağıt ve yeter isimli iki parçanızı dinledim. gitarları ve parça yapılarını oldukça beğendim. kişisel olarak etnik enstrümanlar bana pek uymuyor. o yüzden onlarla ilgili yorum yapmayayım, ama vokaller daha iyi olabilirmiş gibi geldi. bu müziği icra eden az sayıda gruptan birisiniz. yolunuzda başarılar...

mangırcılar size müjde mangır yeni bestelerini yakında piyasaya verecek merakla beklliyorum yeni bestelerini. yeter ve ağıt gibi güzel bir bestedir bence. sonuçta mangırın bestesi. mangırla kalın!!!

Geri