Emret Komutanım

'Forum Meydanı' forumunda strongerock tarafından 6 Ekim 2005 tarihinde açılan konu

1. güzel komedi bir dizi karakterler olsun ekip olsun tam oturmuş çok hoş

2. eğlenceli dizi ortam harika gırgır şamata...:)

3. öyle askerlik olsa keşke

4. Kuzenimin Ankara universite tiyatro bölumunden 1 tane arkadasi oynuyor dizide ve sirf o adami izlemek icin Turkiye`de 1 bölum izledim ama ona bile dayanamayak yarida kapadik diziyi. Yapmaciklik son seviyede ve oyunculuk inanilmaz derecede kötu. Ha arada bir iki tane duzgun oyuncu vardi ama gerisi sallansin. Komutan rolundeki uzun boylu genc arkadas ise Mustafa Altioklar`in yegeni ve ordan direk öle bir rolu nasil kaptigi anlasiliyor(Mustafa Altioklar yapimcisidir dizinin)....

Uzun lafin kisasi berbat bir dizi bence ve cok uzun soluklu bir sey olacagini sanmiyorum...

5. İzlerken keyif aldığım dizilerden bir tanesi...Özellikle yazıya çok gülmüştüm...

6. bende çok seviyom nil erkoçlar çok güzel kız maşallah

7. Severek izliyorum bu diziyi.CedriX'in dediği gibi bazı yerlerde yapmacılık çok belli oluyor ama o kadar olsun.Sanırım bu diziyi çok sevmemin nedeni;tatbikatlar vb. aksiyonlar olması :dan :sniper

8. Komik dizi bence...Oradaki kısa saçlı ufak hatun da tatlı birşey. :)

9. Eeee bu dizi hangi kanalda,hangi gün,hangi saatte oynar kimse bilgi vermiyecekmi :?: :!:
    Yoksa biz bütün kanallarda diziyimi arıyacağız??

10. Show TV ama gün ve saat hatırlamıyorum.Salondan sesleniyorlar bana başladığında :) Cumartesi veya Pazar'dı sanırım...

11. bu dizinin sevilmesinin nedenlerinden biri bence askerliği sevimli bi durum gibi göstermesi,ama askerlik hayattaki en can sıkıcı şeylerden biri, yani hiç bi er kendisine haftasonu izni vermeyen komutanına 'komutanım ama tüfeklere bakım yaptırmamız lazım' gibi bayağı bi cevap veremez,bu tür komedileri sevenler varsa saygı duyarım ama bana hitap etmiyor.

12. Anlamsız geliyor bana "eee bakın askerlik ne keyifli ne komik" mesajı vermek.

13. Nedense iğrenç geliyor. Belki de konu olmamasından dolayı uydurma yapmalarındandır...

14. aslında admların amacı askerliğin eğlenceli komik bişey olduğunu göstermek değil ki... onlar sadece daha çok izlenmek için böle bişi yapmışlar... eee günümüzde bu şekilde en çok komiklik yapılcak alan askerlik nede olsa.. yani çoğu şeyin mantıksızca yapıldığı başka biyer warmı ???

15. tamamen gereksiz bir dizi hiç güzel bir yanı yok ıııyyy.......

16. aynen :wink:

17. aslında güzel bir dizi ama o diziyi izleyip askerliği öle zannedip giden adamlar varmıdır bilmem ama eğer varsa askerde baya dayak yicekler herhalde=)

18. albayın kızı çok hoş du nası reddetti hayret bişi

19. Arkadaşlarım evde izliyor bende kaçacak yer arıyorum.Bu kadar saçma bir dizi olamaz yaa

20. Bu kadar mizahtan uzak bir "komedi" dizisi görmemiştim, insanları salak yerine koyuyorlar zaten senaryoyu yazan kimse bir an önce tedavi görsün bir rahatlasın,kendine gelsin...

Bu Sayfayı Paylaş