Bozuk Para

dün akşam çok iyiydi gercekten özelikle konserin 2. yarısı özellikle katl-i vaciple yaptığımız o eşsiz dans unutulmaz bozukparanın sahne performansıda cok iidi ama konserden sonrası 2 kişi için hayatları boyunca hatırlamak istemeyecekleri bi anı olarak kaldı

boşver hiç karıştırma arkadaşım o öle bi anıydı geyik olsun die yazdım bu arada kontra ataktan aytekin ve alp abiye teşşekür ederiz cok dost hane davrandılar bozuk parayı sevin ii kimseler onlar

Eren bi ara hatırla da seninle karşılaşıcaamızda aliim kılıcımı yanıma
az kaldı diye atıp tutuyosun da gelmiyosun haa! Hırrrr :) yaw dans deme pank_77 dans deme banaaaaa :) aklıma chilekesh konserinde önde danseden 2 hatun geliyo :) haa bide benim rakıma yumulan hatunun da pek farkı yoktu!!!
Emrah arayamadım seni babo kontör alır almaz hemen aramaktayım hatta pazartesi alırım belki seni evden geliriz benim dükkana :)

abicim ara ama aytekin abiye söz verdim onun yanına uğrayacağım bide senin rakıya yumulan hatuna biz yumulduk altına işersin anlatacaklarım karşısında ya şuraya resim ekleyemedim beni bu konuda aydınlatırsan sevinirimmm

Emrah, hikayeyi Sertaç anlattı yarıldım gülmekten. Hehe, öyle meze olursunuz rakının yanına. Aytekin ve Alp müthiş adamlardır.

Tuna'cım konsere gelemiyeceğimi söylemiştim yanlış hatırlamıyorsam..

demolar bende
şartlarımı kabul edersen veririm esra
güzel misin? :))) aaaah dişiiimmm!!!
gülünce aarıyo yaa var mı bööle bişey
alacam kılıcı yaracam eti yarım saat aciicak soora bişeyim kalmiicak da bzk yok!
Esra 20 yaş dişi ağrısını geçirebilirsen hemen veriim demoyu :) aaahhh!!

esra ben güzele güzel demem... bu bir :)
iki sertaç'ın zevkini konserin sonlarında gördük :) haa bide emrah'ın zevki var tabi çaaat çuuutt :)
üç ben şaka yaptım zaten bende demo yok
dört zaten olsa da benim sevgilim var adı da emrah dimi emrahçım?

Geri