Bozuk Para

:) peki nofx'in kaç parçası var sorması ayıp... Queen kaç yılın grubu tüm parçalarını cdye yazıyorum sığıyor. Yani ortalama 200 parça kadar :) Nofx'in kaç albümü var?

katli vacipçim ilk önce bu foruma 100. msj atan kişi olduğundan seni kutluyorum tebrik ediyorum. 2 kişilik bedava havai tatili kazandınınz
nofx geline görünürde 15 tane fln var
ama tabi 600 etmez oda ben düşünmeden sölemişim o rakamı

bazı şeyler benim için önemli heraldeki tam uyumak üzereyken yataktan kaldırıp bunları yazdırdı... acaba benim kadar bu punk olayında birlik olmaya dayanışmaya önem veren varmı acaba.vardır varsa çok sevinirim. benim uyuz olduğum şey insanların benim neler düşündüğümü, içten neler hissettimi ne kadar çok şey yapmak istediğimi bilmeden böyle saçmasapan önyargılarda bulunmalarıdır.

kardeşim biliosun ki yıllardır uğraşıp durur bu işi yapa bilmek için insanlar ama bazı kendilerini bilemez lavuklar az yada cok şey dinlemek gibi aptal yorumlara kapılıp bu senin dediğin birlik olayının içine ederler eleştirmek yerine biraz kendimizi iğnelsek sölediğin olur

gecmis zamannarda .. curuk tayfasının kıcını yalayıp onnar gibi giyinmeye calısıp .. ben oldsukulum die naralar atıp.. daaa soora bu işten bize pilav çıkmaz deyip ... tarz deiştiren lavuklara uyus oluyorum.. küçük ..... yok ben bozuk parada vokal yapıorum yok tasma da sakso yapıorum kukla da 69 ceviriorum.. deyip alemlerin gösdesi olmaya calışıp (ki ne geregi var) karı kız kaldırmaya calışanlara da uyus oluorum herseye ve herkese uyus oluyorum son zamanlarda 8)

:) abi kavga çıkıyo sanırım. E çıksın artık zaten :) Şaka yaptım sakın haa bide birlik olalım derken ikilik yaratmayalım. Azsonra Emrahçığıma kavuşacam Vega dinlerkene :)

slm şimdi diceksinizki ne alaka ama bu forumdaki bursalılar genelde burda. ben cuma günkü rashit konserine gelmeyi düşünüyom. (ben yalovada oturuyomda) konser kaçta başlar? yaş sınırı varmı? ( benim için sorun değilde arkadaşın yaşı tutmayabilir) bide resimlinin yerini tam olarak tarif etsenize. sanırım heykelin oralarda biyerde. bide bilet kaç para? sorular zor değildir umarım........ :D

Yaş sınırı mutlaka vardır,resimli ünlü cadde'de iskender®'in karşısında değil (nekadar az kişi gelirse pogo için okadar yer açılır :) ) Bilet vardır bi 150 milyon falan :) 10 milyon civarı olur.

en üstten profil bölümüne gir, En altta avantar bölümünde netten yada pcden avantar yolla
avantara kavuş ama 100 pixel e 100 pixel olacak avantar
onu da kazaa'dan photo resizer die bi program indirip ayarlarsın fısstık gibim olur haa

Geri