İlker Pehriz

Şu Yüksek Sadakat başlığına yazdığın zaman imzandaki linki tıkladım ve buraya uçtum...Bir dinleyeyim dedim gerçekten ellerine yüreğine sağlık...Keşke önceden haberdar olsaydım ;)

Kıyamam Sana(Leman Sam) - (Cover) 'İ ile Tatlı Rüyalar çok güzel olmuş...Tatlı Rüyalar üzerine şarkı tanımıyorum artık :LOL: Elinize sağlık :D

Selam :)

"Tatlı Rüyalar"ın stüdyo kaydını dinledim.
Bence güzel bir şarkı olmuş. Kayıt kalitesi de demo için gayet başarılı.

Tek sorun (ya da benim açımdan şarkının daha başarılı olmasını engelleyen de diyebilirim) solo :(
Genel kalitenin altında kalmış bence.

Onun dışında elinize sağlık.

Başarılar :)
MG

Şimdi de "Aklıma Gelme"yi dinledim

Şarkı olarak yine hoşuma gitti.
Gitar melodileri önceki şarkıya göre çok daha başarılı bence.
Sanırım beni rahatsız eden uzayan seslerde vibrato olmaması.

Bu şarkıda (anladığım kadarıyla stüdyo'da yapılmış bir hücum kayıt) gitar giriş çıkışlarında bazı gariplikler var gibi geldi. Gerçi gitarları kaç kişi çaldı bilemiyorum ama yine de daha yumuşak geçişler olabilirmiş bence.

Aslında bu detaylar üzerinde durulmayabilir de.
Ama ben kaliteyi amaçlayan ve başarılı olma ihtimali yüksek çalışmalar olarak gördüğüm için böyle eleştiriler getirdim.

Umarım yardımım dokunur.

Kolay gelsin :)
MG

Aslında bu detaylar üzerinde durulmayabilir de.
Ama ben kaliteyi amaçlayan ve başarılı olma ihtimali yüksek çalışmalar olarak gördüğüm için böyle eleştiriler getirdim.

Umarım yardımım dokunur.

Kolay gelsin
MG
Yapıcı eleştri yapıldıktan sonra bana her zaman faydası olacağını düşünüyorum. Teşekkürler ederim, dikkate alacağım söylediklerini
;) Sana da iyi çalışmalar

Geri