Marshall Ma 100 Kafa Hakkında Bilgisi Olan ?

Lambalı değil. Ankara Zuhal müzikte combo modelini denedim. Ben beğenmedim. Kesinlikle para vermem. O fiyata 2. el çok da kaliteli lambalı amfiler var.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
inetrent uzerinden yazdım ve bilgiler hep ing,ilizce ve anlamakta zorlandım burası daha sancısız geldi dostum senın için sakıncası olduğunu bilsem izin alırdım

Lambalı değil. Ankara Zuhal müzikte combo modelini denedim. Ben beğenmedim. Kesinlikle para vermem. O fiyata 2. el çok da kaliteli lambalı amfiler var.

Pardon. Nasıl "lambalı değil"???

Bir arkadaş evime getirdi takas için ama + gitar kısmında anlaşamadığımız için sulu gözlerle göndermiştim geriye. Şu anda da o amfi metalupyourass'te ve satıyor. İnanılmaz bir amfidir kendisi. Burada sorulması gereken soru nerede kullanılacağıdır. Malum evde kesinlikle tavsiye etmem. Tadını almak için ya komşuları gönderip apartmanı boşaltmak lazım ya da evden kendini kovdurmak için bahane arıyor olman lazım.

Resmine dikkatlice bakarsanız zaten power lambaları net bir şekilde görünmekte:

29081817021960329.jpg

Özellikeri:
ma100hspecs.jpg

Bir de video:

Pardon. Nasıl "lambalı değil"???

Bir arkadaş evime getirdi takas için ama + gitar kısmında anlaşamadığımız için sulu gözlerle göndermiştim geriye. Şu anda da o amfi metalupyourass'te ve satıyor. İnanılmaz bir amfidir kendisi. Burada sorulması gereken soru nerede kullanılacağıdır. Malum evde kesinlikle tavsiye etmem. Tadını almak için ya komşuları gönderip apartmanı boşaltmak lazım ya da evden kendini kovdurmak için bahane arıyor olman lazım.

Resmine dikkatlice bakarsanız zaten power lambaları net bir şekilde görünmekte:

17260 eklentisini görüntüle

Özellikeri:
17261 eklentisini görüntüle

Bir de video:

Andertons \m/

kimi yerlerde yarı lambalı kimi yerlerde full lamba yazıyor kafamı karıştırdı ama gördüğüm kadarı ile full lambalı alınabilir bir amfi zaten studyomda kullanacağımm

Ben ufak versiyonlarından bir kombo deneyip hiç beğenmemiştim. Tonlar cılız ve berbattı. Kullanılan knob'ların malzeme kalitesinin adiliğide çok dikkat çekiyordu.
Ben bulaşmayım derim. Kustom HV100 öneririm stüdyo için. Hybrid bir amfidir bakım masrafınız olmaz. Metalicinden tutun blues çalan adama kadar herkese hitap eder. Üzerinde efektler de olduğu için belki efekt aleteri yanında olmayan birisini de kurtarabilir.

Ben Fender BJ, Peavey Classic, Vox AC30, Vox Nightrain gibi birçok popüler lambalı amfi kullandım. Kustom HV serisinin tonlarını çok beğenip apayrı bir yerde tutarım.

Geri