Turkrock.com Palantis Oyuncuları..

www.palantis.com dan oynayabilirsiniz bu ücretsiz oyunu..!bende henüz yeni olduğum için oyun hakkında tam bir bilgi veremeyeceğim.!ogame gibi oynanıyor, yani grafik yok..fakat ogame den daha iyi bir oyun diyebilirim...hele baydıysa artık sizi ogame buyrun, girin görün :p :D

OGame alışkanlığımdan olsa gerek,pek beğenemedim oyunu.Hem uzay imparatorluğu böyle teknolojik falan daha çok hoşuma gidiyor.

Sözüm Palantis'e : "Olmadı,teşekkürler..."

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hah bende şunu diyeyim, "uzay imparatorluğu böyle teknolojik şeyler falan" diye tanımladığın o tarzıda ben sevmiyorum..böyle daha age of empires havasında olduğu için çok seçtim ben bu oyunu, sana ogame de sonsuz başarılar..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yahu oyun gelişti güzelleşti ve ünlendi artık herkes tarafından biliniyor...Ama koskoca Turkrock.com da oyuncu yokmuş demek ki :D yada var ama bu başlığı görmediler daha :D :D

Ben bu konu açıldığında üye olmuştum, hesabım hala duruyormuş. E tabi "Bir hesabı, bir veritabanında sap gibi bırakmak olmaz." diyerek, geçen hafta başladım oynamaya. Kodlama sorunları düzeltilince daha da güzel olmuş. OGame ile beraber yürütüyorum şimdi. Birisinde gardiyan yaparken; diğerinde komuta gemisi, birisinde savunma tekniklerini araştırırken; diğerinde iyonları araştırıyorum :D

Hayır :) Elemanın teki saldırmış ama pek birşey alamamış. İlk düzenli orduyu kurmaya hazırlanıyorum. 5 Tane ordu kuracağım toplam, tabi bunların alt bölümleri olarak kolordu, tümen, tugay ve alaylar da oluşturacağım :)

Yalnız söylemek istedim bir ordu kurabiliyorsun en fazla :LOL:

Ayrıca Orta Çağda oynuyoruz oyunu, işin içinde FRP falan var, fantastik bir dünyanın içerisindesin yani ne kolordusu ne tümeni ne yaptın hocam :LOL:
hehehe :D

Tamam ağabey biliyorum. O kısımlar benim hayal ürünüm :D Bu arada kaptan ve savunma tekniklerini basmama rağmen nereden dikenli tel yapacağımı veya nereden kargo gemisi yapacağımı bilmiyorum :oops:

mm666 demiş ki:
baya kisa sürdü palandis oyniyasim...=) direk sildim hesabimi...sarmadi...=( baska online oyunlara bakcaz artık=)))

hayır!!! oyuna tekrar basladim ve bırakamıyorum :LOL: :LOL:

yalnız anlamadığım bişi var doğum hızını X1 (10 altın *1 asker) yaptım ve oranıda %50 yaptım ama niye %50 anlamadım?? :oops:

mm666 sorunu anlamadım tam ama yinede bi açıklama yapayım belki işini görür;

1X'de (yüzdeler atmasyon) köylü doğum oranını %100 yapıp askeri %30 yaptığında; alan ve köy sayına bağlı olarak sonuç yaklaşık olarak sende günlük doğum 7köylü; 3akser olarak değişmiş olur...

Ben 5.Çağdayım; 1X'de köylü doğum oranı: %100; aynı sekilde asker doğum oranıda %100....bu ayarlar geçerliyken 144köylü-144asker doğuyor mesela...Tamamen şehirindeki köy sayına bağlı bu...bunuda ilaveten söylemek istedim..

Bu arada expert kargo gemileri ve savunma binaları(dikenli tel, balista kulesi, balista, kule suru vs..) de yeni savaş sistemi ile birlikte oyundan kalktı söylemek isterim!!Bunun yerine Askeri binalar kısmına yeni üniteler eklendi bir göz at oraya!!

Ayrıca benden size bir tavsiye...'Keşif' kısmından yapabildiğiniz sınır alanı keşfetmeden, ve teknolojilerin hepsini yapmadan asla 1.Çağdan çıkmayın...

(Umarım yakın bi zamanda bu siteden gerektiği kadar güçlü oyuncu çıktığında 'TRC' guildini kurup hepberaber savaşırız palantis dünyasında :) hehe
İyi oyunlar.. ;)

deLakroix__ bende de dediğin ayarlar aynı ama bende her gün 7 köylü 3 asker olarak cıkıyo... daha 1. cağdayim bunun mu bi etkisi yoska sehirdeki evlerin sayısına mı bağlı__

Siz ne diyosunuz ben hiçbişey kasmadan 5.çağa geçtim ve bedelini ağır ödedim herşeyin parasını 5 kat fazla verdim, ezildim büzüldüm... :D :D ama su anda ilk 100'deyim...Eğer planlı programlı başlasaydım, direk dalmasaydım ben şu anda iddea ediyorum palantis'in ilk 10'undaydım.. :evil:

neyse böylede memnunum oyunumdan :D

mm666 dediğim gibi o 1x le alakalı olan bişey değil, tamamen köy sayına bağlı olan bişey... ;)

Geri