Turkrock.com Palantis Oyuncuları..

nüfüs problemi cekiyorum 7 tane fırınım var ama neyden ne kadar tüketileceğini ayarliyamadiğimdan dolayi...köylü doğmuyo nasıl ayarlamam lazım bi yardımcı olurmusunuz?

Populasyon bilgilerinde kim ne kadar ne tüketiyor yazıyor...Ordan takip edip kendini ona göre ayarlayabilirsin...

Eğer yemek yetmiyorsa bir süreliğine Doğum oranını durdurabilirsin ;)

Ayrıca vergi toplamayı unutmayın haa iyi para var o işte :D

tamam hallettim fırınlari arttırdım=)) kesinlikle baya bi para alıyorum vergilerden... bide tüccarlari cok fazla yapin ekonomi problemi cekmessiniz...

Birazcık hırslanın 8)

adsz1ns.jpg

[img=http://img135.imageshack.us/img135/9381/adsz1ns.th.jpg]

Evet hemde çok çok çalışman lazım :D
Ama merak etme 2 ay sonra senin hesapta aynen böyle..

Bu arada seni palantis forumlarında da görüyorum ben aynı nickle!!Bak forumda yeni başlayanlar için öneriler falan var onları oku...

Ben bu oyunu age of gibi ''çağ atladığında daha da iyi olacak ülkem heralde'' diyerekten hiçbirşey kasmadan direk 5'e daldım, nasıl sıkıntılar çektim görmeliydin..

O zaman herkes böyleydi ama yinede akıllı oyuncular da yoktu değil...Şimdi onları zirvelerde görüyoruz zaten...Herifin 25k alanı var mesela nerdeyse :D

biliyorum baska nick bulamadim bende mm666yı aldım ( genelde bütün forumlarda aynıdır nickim) ben işcilerin fiyatlarinin articağını bilsem gecmezdim ki.. olsun ama yavas yavas dengeliyorum... hasat zamını bitince cok iyi gelirim olucak.... suan için ciftcilere cok fazla maas veriyorum..

Evet çiftçiler hasat aylarında bayağı maaş alırlar..O yüzden ben şimdi Hipnoz büyüsünü bastım :twisted: kimse maaş almıyor...Ayrıca bunun yanında bir de kutsanma büyüsü...Bunun işlevide %25 günlük hammadde artışı ;)

Bakın oyunun tadı 3.Çağ ve sonrasından çıkıyor benden söylemesi :)

Şimdiden iyi hazırlanın...

hasat zamanı bitti gelirim baya iyi oldu=)) ben zaten daha 3. çaga gecmem en az 3-4 hafta kalırım 2.cağda... yalnız ben bişi soruca köy yapınca doğum orani günlük 10dan kaca cıkıyo..

Fennin Ro Tapınağı -- 1 kırmızı mana
Xegony Tapınağı -- 1 mavi mana
Rathe Tapınağı -- 1 yesil mana
Tunare Tapınağı -- 1 beyaz mana

bu tapınaklar ne işe yarıyor... ve manalari nerde kullana biliyoruz...

Onlar yeni büyü sistemine ait binalar!Henüz yapılamıyor!!Şimdilik mana sistemi eskisi gibi işliyor, yani tek mana var; 2 tanrı var...

yeni büyü sisteminde 4 tane tanrı var ve bu binalar 4 tanrıya ait has büyüleri yapmak için yapılmış binalar...

Örneğin Fennin Ro Tapınağına ait bir büyü yapman için kırmızı mana kasman lazım...falan filan... :D

Kısa bir bırakma dönemi olmuştu ama dayanamadım :D 1.Çağda gelinebilecek en yüksek yere gelip, ardından 2.çağa geçeceğim. Senin hatayı ben de yaptım deLakroix :D

Geri