Epihone Ile Takas Edilmiş Siyah Jackson Kelly

'Forum Meydanı' forumunda electricsky tarafından 21 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

 1. Yaklaşık 2 sene önce müzisyen bir arkadaşla Ankara'da Japon malı Jackson Kelly gitar karşılığında Epiphone 57 Gold Top takas etmiştim. Sonradan arkadaşa ulaşamadım. Jackson gitarımı geri istiyorum, etrafınızda böyle bir gitara sahip olan birileri, herhangi bir şekilde duyan-eden varsa lütfen haber verin. Bende arkadaşın hiç bir bilgisi yok. Gitar bulunursa ücreti karşılığında geri almaya hazırım. Bu benim için çok önemli, lütfen bilginiz varsa bana yardımcı olun.
   
 2. Çok zor bir işe kalkıştınız, baştan diyeyim... :) Ancak o Jackson Kelly'nin seri numarasını biliyorsanız öncelikle gitar alım-satımı yapan magazalara bakın derim Ankara'da. Belki o arkadaşta satışa falan koymuştur konsinye olarak. Denemekten zarar gelmez. Umarım bulursunuz gitarınızı.
   
 3. Biliyorum, zaten hiç ümidimde yok, ama denemekten zarar gelmez diye düşündüm..Seri numarasını da bilmiyorum, zaten adam gitarı satıyor mu o da belli değil, benimkisi baya kör arayış..teşekkür ederim ben de umuyorum, ama baya zor görünüyor.
   
 4. napıjackson artık :D
   
  VgrooveR bunu beğendi.
 5. ben bi tane japon kelly ke3 takaslamıştım acaba o mu ki
   
 6. Ne zaman, nerede takaslamıştın?
   
 7. Kıvanç(boncuk3020) gitarı benden aldı bende senden almadım İstanbul'da birinden aldım o kimden aldı bilmem :D
   
 8. Bu gitarın klavyesinde üçgenler yok, siyah renkte floyd rose lu bir Kelly..
   
 9. evet bildim bizdeki işte schaller floydrose vardı şuan ankarada benden sonraki sahibinde :)
   
 10. pardon o shark tooth du doru pardon
   
 11. eyvallah, teşekkürler..
   
 12. Hocam mevzu bahis gitar Konya ve Ankara üzerinden satılıktı muhtemelen schaller fr lu ve seymour duncan manyetikliydi muhtemelen.Yanlış mı hatırladım?
   
 13. evet doğru
   
 14. En son Konya'dan satıldı sanırım sonunda bu forumda da ilanı vardı.1000 liraya ilk olarak hardcase ile satıldı(modifiyesi dahil ) ondan sonrakiler forum üyelerinin gözüne baka baka daha da üzerinde rakamlara satmaya çalışmıştı onu. http://turkrock.com/threads/29039/ dediğiniz gitar bu ,fakat bu arkadaş konyaya sattı sanırım.Buradan öncesinde sanırım atalay bey den alınmıştı.http://turkrock.com/threads/33184/page-2 bu kişi jackson ı son satan kişi olabilir.
   
 15. hocam o gitar bana geldi ben de takasla verdim burdan
   
 16. Duruuunnn siz kardeşiniz. :). Bende washburn ec 29 gitarımı geri alabilsem çok mutlu olurdum.
   
 17. Hocam bir an heyecanlandım, ama malesef fotoğraftaki benim aradığım gitar değil..Yardımlarınız için çok teşekkür ederim..Benim aradığım gitarda da Seymour Duncanlar var, ancak tremeolosu ve kulakları siyah değil..klavyeside düz, üçgenler yok.
   
 18. Evet o alet burda Flareos nickli arkadaşın gitarıydı en başta. Kendisi sh2n-jb seti ile gotoh tremolo sistemini taktı. Sonra ben aldım. Bir arkadaşımla takasladım kendisi de büyük ihtimal size satmış (sahibinden ilanı vermişti kendisi). Bir adet vidyosu var hatta ben çalarken. Çok spesifik bir alettir, başka ps6 modelleriyle karıştırması imkansız zira gotoh ünitesi taşıyan başka bir jackson görmedim. Umarım bulursunuz.
   
 19. ya ne zaman foruma baksam başlık up olmuş yeter yani bizim de ilanlar çöp oluyor. özel mesaj atın ilan sahibine bu ne böyle.
   
  smackhood bunu beğendi.
 20. ...der ve ilanı yukarı taşır. Aranılan gitar hakkında fikir ve ayrıntı sahibi olduğum için yazma gereği duydum. Yanlış yapılan birşey yok.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş