Modern Metal Tonları Için Pedal Tavsiyesi

Abiler selamlar böyle modern metal ( jeff loomis , merrow , englund , lamb of god , killswitch engage ) vs . tonlarını alabileceğim bir pedal setup önerisi istiyorum. Gitarım gibson les paul traditional .

Blackstar ht-distx olabilir bence, düşük akort+british= eargasm. 25.5" ya da daha uzun skalalı bir gitar olsaydı daha iyi olurdu.

HT5R'ye ilaveten, BBE Sonic Stomp ve Maxon OD808 veya aynı kafada bir tube screamer yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Bir de eğer kabin 10 inch ise 12 inch'e geçin, hatta mümkünse 2X12'ye geçin, palm mute'larda hissedilir bir hacim artışı olacaktır. 2X12'ye geçme imkanı yoksa ve kabin 1X12 ise speaker'ı değiştirmeyi düşünebilirsin, mesela Celestion Vintage 30 olabilir. Son olarak LP Traditional'ınızdaki manyetik konfigürasyonu da önemli. Maun gitara uyumlu ve istediğiniz tepkiyi verecek bir manyetiğe geçmek daha akıllıca olabilir.

Visual Sound Jekyll and Hyde, iyi bir ampli ve tabiki iyi bir gitarla modern metal tonlarını alabileceğin bir pedal, OD kısmını sevmesem de Distortion kısmı modern, hi-gain ve hacimlidir.

Modern metal tonları için mükemmel çözüm Ht-5 + Boss ds-1 dir. Blackstarların ton karakteristiği oldukça vintage dır. ts türevleri ile bosstlandığında vintage karakterini koruyor. Ama Ds-1 ile boostlandığında amfi tamamen modern metal tonları canavarına dönüşüyor.

başka fikri olan varsa lütfen söylemekten çekinmesin ayrıca tam bir setup şeklinde yazarsanız daha memnun olurum . buarada gitar gus g modifiyeli jackson sl2h oldu .

Abiler selamlar böyle modern metal ( jeff loomis , merrow , englund , lamb of god , killswitch engage ) vs . tonlarını alabileceğim bir pedal setup önerisi istiyorum. Gitarım gibson les paul traditional .

İmzana bakıyorum da, iyi bi EQ kontrolü ile pedala falan ihtiyacın yok. sayılan tüm markalar birbirinden fazla farkı olmayan ürünler.

EQ
EQ
EQ

herşey burda

Geri