fungu

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda pina tarafından 2 Aralık 2003 tarihinde açılan konu

1. pina

pina

64
    0
    600
    ilk basta eksik etek adiyla kurulup gitarist özge gruptan ayrilinca ilk er kisisini bünyesine almis olan ve dolayisiyla isim deisikligiyle birlikte mart 2003 civarlari fungu adiyla yeniden kurulan gitar vokalde zeynep,gitar vokalde erdem,basta pinar,kemanda damla,ve bateride isiktan olusan ankarali grup..

yaz boyunca golge ve manhattan da calmis,bateristleri isik in sakatlanmasi yüzünden bi süre ara vermis,ve calismalarina davulda erenle devam edip yeniden ortaliklarda ufaktan ufaktan görünmeye baslamislardir.. :wink:

2. ankarada şuan çaldığınız bi yer var mı?ne tür yapıyorsunuz ?

3. cucu

cucu

86
    0
    600
    fungu ya chilekesh ten saygılar sevgiler...

zeynep bi ara gelsen de bring me to life çalsak????

4. benden de slm un aley kum

5. pina

pina

64
    0
    600
    fungu ne mi calar..efenim ole kafasina göre bir bukle alternative calar,bir bukle trip hop calar,bazen beste koyar aralara...playlistten örnek vercek olursak morcheeba,hooverphonic,bjork,portishead,air,cure,smiths,white stripes,strokes,gotan project,new model army ,faith no more vs vs..
    bu siralar besteye agirlik verme karari almislardir..
    bu cuma itibariyle IF te görünüp kaybolcaklardir :lol:

6. Selam fungu .
    Erdemcim sana da selam ne yapıyosunuz uzun zamandır görüşemedik ya.
    Bişey sorcam şimdi fungunun resmi davulcusu eren mi?

7. pina

pina

64
    0
    600
    isik in iyilesmesi bekleniyor..su an icin eren ilerde ne olur bizde bilmiyoruz..bugün dummydeyis 21.00 de bekleris

8. pina

pina

64
    0
    600
    fungu her cuma 21.00 de dummyde aartik..

9. valla Antalya Gölge sizden daha iyisini görmedi arkadaşlar.
    bizlere kısa sürelide olsa yaşattığınız müzik ziyafeti için teşekkürler.
    umarım yolunuz tekrardan Antalya'ya düşer.

10. cuma günü saat 21:00 de dummy'e herkesin gitmesini gerektiren grup. muhteşem bence.

11. Zeynep ,naber bakıyım:) ne zamandır dinleyemiyorum sizi ama yine programlar çakıştı gibi sanırım :cry: siz sahneden indiğinizde biz sahneye çıkıyoruz...ama sizi bekleriz başarılar:) :wink:

12. Cemcim:) böyle yazınca çok komik oldu neyse :) eft galiba öyle ve fakat en kısa zamanda gelce sizi izlemeye başarılar kolay gelsin:) Ayrıca buraya cevap vermem de ne akdar doğru bilemiyorum ama burda cevapsız sorular olmasın istedim ehehe

13. Fungu güzel bir tesadüfle dünya kadınlar günü de olan 8 Mart Pazartesi Saat 13.45 de ODTÜ Mimarlık amfisinde olucak arkadaşlar herkesi bekliyoruz,programlara gelip dinleyenleriniz de vardır elbet ve fakat yepisyeni besteler de olucak leziz coverlar da....şimdilik bu kadar haberler ve ayrıca da biraz geç ama evet Fungu grubunun resmi davulcusu erendir 2 aydan beri hatta nerdeyse:)

14. Tenk yu:) :wink:

15. nerdesiniz be ? :) zeynepcim bi ara görüşelim çünkü sana güzel bi konser teklifim daha var :)

16. zeynep e ve tüm diğer elemenlara slm...
    hobareeeeyyy

17. Merhaba .
    forumunuzu daha yen okudum.
    New Model Army calıyoruz demissiniz. Hangi sarkı(lar)ı calıyorsunuz acaba.

sevgiler, basarılar...

18. dersten biraz geç çıktım.. içeri ilk girdiğimde siz vardınız 2-3 şarkı dinleyebildim ama baya eğlenceli buldum sizi.

ah birde o kırmızımtrak ışık olmasaydı :p
    bilmem siz rahatsız oldunuz mu ama direk pavyon havası veriyor olaya.

Bu Sayfayı Paylaş