Yurt Çapında Alternatif Esnaf Önerileri

Arkadaşlar elektro gitarımda ufak aksaklıklar var ve ankarada gösterebileceğim iyi bir luthier arıyorum. Kenan Usta (Evrensel Müzik) haricinde bir usta arıyorum Kenan Usta 4 eylüle kadar kapalıymış.. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler..
20150724_173002.jpg

Eskişehir için yazayım bir şeyler pek geçmişim yok ama bu konularda.. Ben Ercan Bilire götürmüştüm tel değişimi, genel bakım için çok memnun kalmıştım. Geçen tekrar gittim. Fretlessa çevirecekti. Haziran sonu verdim daha alamadım 1-2 güne alacağım umarım. Onun dışında davranışları, yaptığı iş iyidir; fiyat konusunda kıyaslama yapacak kadar bir bilgim yok maalesef. Ama normal gibi geliyor bana.

İstanbul Maltepe merkezde eski uğur dersahanesi karşında trafiğe kapalı sokakta olan bir televizyon tamircisi var. Yaşlı ve çok iyi bir amca. Dükkan ismini maalesef hatırlamıyorum. Yeni aldığın Line 6 bass pod xt live processorün adaptörü bozuktu. Zaten el yapımı bir adaptör olduğu için çoğu elektronikçi yapmaktan kaçındı ve beni oraya yönlendirdiler. Adam sorunu 1 günde çözdü ve öğrenci olduğum içinde çok yardımcı oldu. İçindeki trafo yapılan alternatif bağdan dolayı yanmıştı.Kendisi durumu açıkladı sistemini açıkladı ve sağlam bir işçilikle problemi çözdü. Asıl yanma sebebi ise kalitesiz adaptör ucuydu onuda değişti. Çok iyibir adam her şekilde tavsiye ederim.

Çorum'da oturanınız var mı bilmiyorum ama burada Emektar Müzik var. Başındaki hocayı iyi tanırım iyi insandır ama çok fahiş bir fiyatla çalışıyor. İlk zamanlarda pek bir bilgim yokken götürmüştüm bu adama. Sap ve entonasyon ayarına 60 TL demişti.

Açtığım başlık buralara kadar gelmiş vay be.. Bir sorum olacak abilerim ve kardeşlerim. Ankarada ikamet ediyorum ve piyasayı biliyorsunuz 2 pedal alayım desem gitti 300-500 lira. Bende ses ve görüntü sistemlerinden anlayan elektronikçilere devre şeması verip alacağım pedalları ucuza maletmeye kadar verdim. Ankara veya yakın şehirlerde bu işlerden anlayan elektronikçi tanıdığınız var mı ? Bi yardım ederseniz çok güzel olur cidden

Açtığım başlık buralara kadar gelmiş vay be.. Bir sorum olacak abilerim ve kardeşlerim. Ankarada ikamet ediyorum ve piyasayı biliyorsunuz 2 pedal alayım desem gitti 300-500 lira. Bende ses ve görüntü sistemlerinden anlayan elektronikçilere devre şeması verip alacağım pedalları ucuza maletmeye kadar verdim. Ankara veya yakın şehirlerde bu işlerden anlayan elektronikçi tanıdığınız var mı ? Bi yardım ederseniz çok güzel olur cidden

"Açtığın" başlık olduğuna emin misin? Bu başlık 2012'den kalma da :D
Anlatım bozukluğu kaynakla şaka yapıyorum, alınma sakın. Forumda çeşitli pedalların klonlarını yapan Antalya'dan MS Pozitron var. Onunla bir mesajlaş. En çabuk ve kesin cevabı ondan alırsın.

Geri