Bang Tango

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda Blademistress tarafından 2 Aralık 2003 tarihinde açılan konu

 1. ilk olarak http://www.bhdrocks.com (Bad Hair Radio)'da dinledim "Someone Like You" parçası ile... beğenip, hakkında bir araştırma yaptım ve 1987'de kurulan; Joe LeSte (vokal), Mark Knight (gitar), Kyle Stevens (gitar), Kyle Kyle (bass), Tigg Ketler (davul) dan oluşan bir heavy metal grubu olduğunu öğrendim. "Psycho Cafe" adlı albümünü herkese tavsiye ederim.
   
 2. sen ne tehlikeli bi kızmışsın yahu,her grubumun altından sen çıkıyosun :)
  şimdi onlar heavy metal deil bi kere,kendilerine has sound'u olan bi hard rock grubu.grup dağıldıktan sonra vokalist joe leste "beautiful creatures" adında bi grup kurdu bi albüm yaptılar oda dağıldı.şu an ne yapıyo bilmiyorum açıkçası.basçıları çok tarz bi heriftir bu bang tango nun(bass çılar kapın).
  cover grubumun repertuarında vardır kendileri.
   
 3. BANG TANGO GERİ DÖNDÜ!!!
  bu aralar moda olan re-union lara b.t. da eklendi,yakın tarihte dokken l.a. guns ın konserlerinde açılış grubu olarak uzun süreden sonra tam kadro tekrar bir araya gelecekler.
   
 4. valla ilk kez guns tribute'ı olan appettite for reconstruction'da dinledim, çok sıkı bir grup. yeni skid row filanız filan diyorlardı, ancak bir cacık olamadılar.
   
 5. ben ısınamadım bu adamlara. epey bir çaba sarf ettim ama üçüncü sınıf olduklarına karar verip albümü tozlu raflara attım.
   
 6. Hangi albüm long_john yapma etme :)

  Çok trip heriflerdir.

  Live after Death adlı 3. albümleri her seferinde içmeden kafa yapar bizim grubu.

  Bass çı Kyle dinlediğim en tarz bass gitaristlerden biridir,keşke onun gibi bi herif bulabilsem.

  Psycho CAfe yi dinledin sen sanırım.
   

Bu Sayfayı Paylaş