Esp DV Serisi Hakkında

'Elektro Gitarlar' forumunda dorlin tarafından 14 Ekim 2005 tarihinde açılan konu

1. Selamlar
    Esp'nin DV serisi istanbulda satılıyor mu? özellikle fiyatı falan bakımından DV-200'le ilgileniyorum.. fiyatı buralarda ne civardadır? gitar nasıldır,rahat mıdır,V şeklinde olması bi sorun çıkarır mu rahatlık açısından? şuan elimde Esp ltd Mh-50 var (bunu da 100 kere söyledim heh) . onu satıp bulabilirsem bunu almayı düşünüyorum ne derseniz nasıl bir alışveriş olur bu? (not: tahmin edilebileceği üzere thrash vs. çalıyorum, e gitar dave babanın olduuna göre ses bakımından pişman olmiycağımı sanıyorum,ne doğruluğu var bilmem)

2. vardı pera müzikte bi ara bende almak istedim ama jackson kv2 daha ağır bastı tabi para olunca :mrgreen: .Jeff waters da bildiğim kadarıyla dv8-r çalıyor ltd isminden anlaşılacağı gibi esp değil.Git bir dene bence içine sinerse al gzüel görünüyor gitar,manyetiklerde iyi ben çalmadığım için tek bilmediğim şey çalımı jeff baba çaldığına göre o da iyidir herhalde :)

3. amerikada dv8r 800 dolarmış.. perada 1150 euro
    dv-200 de 480-520 dolar arası değişiyo amerikada

ya ühühühü amerikaya gitmek istiyorum

4. evet maalesef amarigada bence hiç bişey yok güzel yurdumuzda olmayan,hiç de gitmek istemem ama sırf bu yüzden insanın bi 3-4 saatliğine amerikaya ışınlanıp gelesi geliyor(gelesi gelmek süper laf oldu bu :lol: ) keşke dv8r'lerin bu sadece caponyada satılan espnin cherry sunburst tarzı renkleri de olsa piyasada çok güzel olur,bu caponlarada gıcığım zaten :D

5. Esp'nin en sevmediğim modeli diyebilirim dv serisine,normal v kasalardan daha büyük olduğundan gözüme çok orantısız geliyor :) O kadar parayı verebileceksen esp'nin daha güzel serileri var bence.Fiyatı dv-8r ye yakın olan Jh-600 veya M-1000fm'i alternatiflerin arasına katabilirsin mesela.

6. bencede cok kalas ve kaba bir gitar. Baska gitarları da bir dusun derim. Randy rhoads lara bak bence

7. hmm..
    ya taktım ben bu gitara kafayı :D
    ama tabi ufku genişletmek lazım. kelly'lerin fiyatları ne kadar? ke-3'ün falan? bi de türkiyede nerden güvenilir olarak alınır k jackson

8. hiç bir yerden :(

9. signature gitar alınmaz be abi.. hem daha pahalı hemde üstünde elin hırbosunun imzası var.. benim gitarımda niye o herifin adı yazsın yaw.. :(

10. elin hırbosu dediğin dave mustaine be :D

ama kendi adın yazsa daha iyi olur tabi.

11. V iyidir iyidir,bi de oturarak çalınamayacağı iddia edilir,külliyen yalan, bence oturarak ta çok rahat çalınıyor.V konusunda Jackson'ı tek geçerim ben bu alemde.Buradan da Dave MUSTAINE' i kınıyorum esp transferi için.:) hehe.lafa bak lafa " bi esp yi ancak elinize aldığınızda anlayabilirsiniz..." ulan çakal sanki ilk defa alıyo eline esp,promosyoncu çakal işte neyse çok gevezelik ettim,kolay gelsin.

Bu Sayfayı Paylaş